» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Arjana prej Mon 19 Apr 2010, 21:23

qendrueshmeria ime
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14899
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Arni-y prej Mon 19 Apr 2010, 22:25

dashuria qi e kam thell diku mbrenda...
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9164
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Arjana prej Tue 20 Apr 2010, 00:26

asgje ne kete kohe
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14899
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Bruneta prej Tue 20 Apr 2010, 11:49

Vetebesimi ne vetvete dhe dashria e nje personi

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12868
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Drini prej Tue 20 Apr 2010, 13:51

Urrejtja e kesaj siper, sepse thone:"Nese te perkedhelin dije se punet nuk i ke mire, po te pregadisin gropen"
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11684
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 20 Apr 2010, 16:58

qendrimi qe kam edhe drejtesia ne vetvete

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17460
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Arni-y prej Wed 21 Apr 2010, 17:45

Krevati im kur shtrihem nė tė!
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9164
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 21 Apr 2010, 17:52

vetvetja ime asgje tjeter

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17460
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Apr 2010, 19:14

Veht-vehtja dhe Realiteti im

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Arni-y prej Thu 22 Apr 2010, 13:40

gjaku im shqiptar!
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9164
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 22 Apr 2010, 13:44

Veht-vehtja dhe Realiteti im

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Arni-y prej Fri 23 Apr 2010, 21:37

prindėrt e mi!
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9164
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Arjana prej Fri 23 Apr 2010, 21:39

asgje me
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14899
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 23 Apr 2010, 21:45

Ndjenjat e pastra qe i ushqej cdo dite shpirtit

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Arjana prej Fri 23 Apr 2010, 21:48

asgje sesht e sigurte ne kete jete
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14899
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sat 24 Apr 2010, 19:45

Sigurine dhe forcen time e gjej tek kembengulja ime atehere kur ia vlen dhe tek njerezit e mi me te dashur, qe dine te me qendrojne prane, te behen pjese e dhimbjes dhe e gezimit tim, qe din te me keshillojne dhe te me pergezojne atehere kur e meritoj.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10991
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga deti prej Sat 24 Apr 2010, 20:21

Vetbesimi, durimi dhe optimizmi.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13588
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 24 Apr 2010, 20:23

Vetbesimi edhe krenaria per gjdo gje qe me rrethon ne kete jete

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17460
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Disconnect prej Sat 24 Apr 2010, 20:28

Besim dhe vetem besimi ne vetvete

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk eshte i madh ai njeri qe di shume,por ai qe ka menduar shume

avatar
Disconnect

Shteti : Itali
Postime : 158
Kyējet nė forum : 9850
Regjistruar mė : 27/07/2009
Profesioni : Virg Mobile

http://www.peqini.org

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 24 Apr 2010, 22:56

Fakti qe di qe ka miq qe me duan per thjeshtesin time duke ber te harroj njerezit intrigant

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17460
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Besi prej Sat 24 Apr 2010, 23:37

Se nuk jam i varur nga askush per asgje.Ne raste se ndodh te jem i varur nga dikush per dicka,atehere rregullat dhe kushtet i beje une,dhe assesi t'u pershtatem e t'u perulem te tjereve.Edhe atehere kur jam ne prag te vdekjes,mburrem per ate qe jam.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10772
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Aristogata prej Sat 24 Apr 2010, 23:40

besimi qe kam ne vetvete!

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10537
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga ENTONY prej Sun 25 Apr 2010, 01:14

kur kjo siper me tregon cdo gje ne lidhje me kafshet
avatar
ENTONY

Shteti : POSHTE URES
Postime : 40
Kyējet nė forum : 9238
Regjistruar mė : 04/01/2010
Profesioni : INFO-WEB

http://www.parajsajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Aristogata prej Sun 25 Apr 2010, 01:22

o ty kafshet te marrshin perpara jarebi Razz Razz Razz

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10537
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 04 Jul 2010, 01:24

forca ime per te ecur gjithmon perpara edhe duke besuar ne vetveten time

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17460
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 04 Jul 2010, 13:54

Njerzit qe me respekton dhe besim ne zot.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11548
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Arjana prej Sun 04 Jul 2010, 14:57

besimi ne vetvete
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14899
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 04 Jul 2010, 22:25

dashurija

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12767
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 05 Jul 2010, 14:11

Karakteri im

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Arjana prej Mon 05 Jul 2010, 15:37

nganjehere frika
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14899
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 05 Jul 2010, 17:49

Besimi ne vetveten time

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17460
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Arjana prej Tue 06 Jul 2010, 15:26

monotonia nga frika e nje ndryshimi ndoshta
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14899
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 06 Jul 2010, 18:27

Forca per te ecur perpara ne gjdo gje

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17460
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 06 Jul 2010, 22:31

Qe jam vetvetja

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 07 Jul 2010, 09:25

Dashuria,Familja dhe Sinqeriteti.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11548
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Arjana prej Wed 07 Jul 2010, 16:30

asgje me
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14899
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Bruneta prej Sun 11 Jul 2010, 21:17

Familja

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12868
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Arjana prej Sun 11 Jul 2010, 21:18

besimi
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14899
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Bruneta prej Sun 11 Jul 2010, 21:20

Sinqeriteti

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12868
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga albi prej Sun 11 Jul 2010, 21:24

dashuria
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12123
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi