» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

15 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 15 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Alehandra prej Sun 11 Jul 2010, 21:39

Shendeti
avatar
Alehandra

Postime : 17
Kyējet nė forum : 8631
Regjistruar mė : 11/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Arjana prej Mon 12 Jul 2010, 15:24

asgje
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14884
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Katilja prej Sat 13 Jul 2013, 18:14

kur realizoj ate cka du ateher po

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7099
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Eidisi prej Mon 17 Feb 2014, 22:36

Qendrimi im qe  sme tradheton ne asnje lloj menyre  Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 6197
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 18 Feb 2014, 21:52

Vetvetja .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Geri prej Tue 18 Feb 2014, 21:53

Kjo lart  Cool 
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16041
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga albi prej Tue 25 Feb 2014, 16:02

besimi ne ZOTIN
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12108
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 30 Mar 2014, 22:29

Qe nuk jam e mvarur nga askush .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga epanjohura prej Sun 30 Mar 2014, 22:35

Neutral  Neutral Policia...
Besimi ne vetevete...

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5633
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga albi prej Sun 30 Mar 2014, 23:12

Qendrimi im i sinqert
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12108
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Eidisi prej Thu 03 Apr 2014, 22:32

Ai qe kam ne krahun e djathte tani haha Neutral 

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 6197
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga albi prej Thu 03 Apr 2014, 22:48

Besimi ne Zotin
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12108
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Dardania prej Wed 25 Mar 2015, 22:33

Veht Besimi dhe Realiteti te japim Forcen dhe Arrin te gjitha.... Qe te Bejn te Ndihesh e Sigurt....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11313
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga marino prej Tue 31 Mar 2015, 21:57

besimi ne vetvete
avatar
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 3659
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi