» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cfar thon ditet e javes, muajt, oret, emri sipas alfabetit?

Shko poshtė

Cfar thon ditet e javes, muajt, oret, emri sipas alfabetit?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 08 Dec 2009, 12:04

Cfar thon ditet e javes


E hene:te shpreh dashurin

E marte:lajm I mir

E merkure: I lutet zotit qe ti mi dasht

E ejnte: do te kujton

E premte:visit

E shtune:dhurat

E diele: te therret me dal

Qfar thon ditet e muajit

1 qetsi shpirterore

2 do te vereni diqka te re

3 hidherim

4 gezim

5 do te telefonon

6 dhurat

7 vizit nga shoqja juaj

8 te enderron

9 puthje

10 dashuri

11 vizit e kendshme

12 eshte besnik

13 semundje

14 lajme te reja

15 mendon met puth'

16 leter

17 te ka enderruar

18 shpres

19 urrejtje

20 falenderim

21 pasuri

22 ai ka shpirt t emir

23 disponim I vertet

24 te kerkon kalim

25 takim

26 sot nuk eshte I disponuar

27 sot do te jeni te lumtur

28 do te behet I mir

29 martohesh me ate qe e don

30 te lut te mos ndahesh nga ai

31 sdo te keni fat

Akrepat e ores

01:05 deshiron te jesh e tij

02:10 keni takim

03:15 nuk deshiron met lan

04:20 deshiron te pajtohesh

05:25 deshiron puthje

06:30 ka takim me tjetren

07:35 te ka deri ne vdekje

08:40 nuk mundet pa ty

09:45 mendon se ke tjetrin

10:50 do tju njoftoj me familjen

11:55 dikush do tju hyj ne pun

12:00 eshte aventurist

13:05 nje zeshkan mendon per ty

14:10 do te delni ne shetitje me te

15:15 do tia arrish qellimit

16:20 nuk mundet pa ty

17:25 se shpejti do te shiheni

18:30 mendon me u nda

19:35 I pelqejn buzet e tua

20:40 vuan per dashuri

21:45 eshte elegant

22:50 e ka marr malli per ty

23:55 ju don per interes

24:00 jeni qift per merak

Nese e pin me nxitim kafen sa te djeget goja eshte nervoze ,e pa deshirueshme,e tmerrshme.

Nese e derdh kafen eshte femer e destinuar,plaket para kohes.

Nese e len mu ftoft kafen eshte e sigurt,teper romantike.

Nese e deshiron kafen e idhet eshte mendimtare,femer energjike.

Nese e puin kafen me shum sheqer deshiron jet te lumtur,lakmon zbavitje.

Puthja ne ball- ju adhuron

Nese nje djal ta kap faqen- thot se te putha met vertet

Puthja ne dor- ju respekton

Puthja ne faqe-shoqeri

Puthja ne qaf-ju dashuron

Puthja ne sy- mirsjellje

Puthja ne gjuh- mirsjellje te puth vetem ty.

Puthje e leht ne buz- shoqeri dhe besnikri

Puthje e tepruar- te don me zemer

Puthja e vertet zgjat 1-2 min

Nese ta shtrengon doren- do te jet vetem me ty

Kur kafshon buzen e vet- te enderron

Mbyllja e zyve- tregon se te don,smundet pa ty

Shikimi I gjat ne sy- te don

Cfar thot shkronja e par e emrit
A te don por nuk cfaqet ndaj teje
B te simpatizon
C ka koh qe eshte ftohut nga ti
Ē te shef duke u kthyer nga shkolla
D gjithmon doni te jeni te lumtur
DH te urren mbas shpine
E me von mendon seriozisht
Ė e shef ne korze
F eshte besnik
G mos prano se eshte serioz
GJ eshte njeri simpatik
H eshte duke ju percjellur
I I pelqejn kembet e tua
J e ka kapur dashurija
K ka shkuar pa te lajmruar
L I pelqen stili yt
M ka menduar heret per ty
N jeni te pershtatshem
NJ e genjen vetveten
O I pelqen vallzimi yt
P do martoheni dhe do te jeni te lumtur
Q te duket se te don port e mashtron
R te don por mos
S gjithmon deshironi te jeni te lumtur
SH keni dasht pa hajgare
T duaje se je ne rrug t emir
U eshte besnik dhe te percjell
V gjithmon ne jet jeni te gezuar
X deshiron te jesh serioze
XH s'te don
Y rrethi nuk ta pelqen
Z mendon se jeni e shqetsuar
ZH mos kthe shoqeri ne dashuri
LL eshte njeri I mir :hehe:

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17619
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar thon ditet e javes, muajt, oret, emri sipas alfabetit?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 08 Dec 2009, 12:06

Ja une qe e pi kafen e hidhur jam mendimtare dhe energjike

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar thon ditet e javes, muajt, oret, emri sipas alfabetit?

Mesazh nga Katilja prej Mon 22 Apr 2013, 18:10

15:15 do tia arrish qellimit
J e ka kapur dashurija
Puthje e tepruar- te don me zemer
Nese e pin me nxitim kafen sa te djeget goja eshte nervoze ,e pa deshirueshme,e tmerrshme.
12 eshte besnik

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7273
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar thon ditet e javes, muajt, oret, emri sipas alfabetit?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi