» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cerdhet dhe kopshtet

Shko poshtė

Cerdhet dhe kopshtet

Mesazh nga Vizitor prej Thu 17 Dec 2009, 11:06

Eshte e rekomandueshme qe femijet e moshes 1 vjec e gjysem - 2 vjec te frekuentojne cerdhet.Prinderit e kane paksa te veshtire te marrin kete vendim pasi preferojne te ndiejne femijen ne shtepi, por nga ana tjeter ata nuk kundershtojne anet pozitive qe kane keto institucione tek femijet.Gjithmone femija eshte eksploruesi me kurioz i ambjentit nga i cili rrethohet.Ndoshta veshtiresia per ambjentin eshte vetem ditet e para, derisa femijes t'i behet i dashur dhe i njohur.Aty do ta ndiej veten te barabarte dhe do jene te integruar me moshataret e tyre.Te mesohet te ndaj lodrat me moshataret dhe te behet krijues ne grup.Femijet aty pergatiten te jene me te lirshem ne shkollen qe do te vijoje dhe do mesohen te jene te pavarur nga prinderit.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi