» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga donita prej Thu 17 Dec 2009, 14:36

avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10882
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga lolita prej Thu 17 Dec 2009, 14:53

Dredhza

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15472
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga Morena prej Thu 17 Dec 2009, 15:41

Molla

firma.................................................................................................................................................................................
Nje i zgjuar ndryshon mendje...kurse budallai kurre...
Glitter Graphics

avatar
Morena

Shteti : Mrena per mrena rruzullit toksor
Postime : 133
Kyējet nė forum : 9449
Regjistruar mė : 26/11/2009
Profesioni : S'kam

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga Naki prej Thu 17 Dec 2009, 17:33

Thana

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga bora prej Thu 17 Dec 2009, 17:49

shalqini
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10561
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga Besi prej Thu 17 Dec 2009, 19:35

mishi Razz Very Happy
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10775
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga krayzi prej Thu 17 Dec 2009, 22:05

Besi shkruajti:mishi Razz Very Happy

ēka eshte mishi?


Mua me shum me pelqejn Shega-t
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11242
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga Drini prej Thu 17 Dec 2009, 22:38

krayzi shkruajti:

Mua me shum me pelqejn Shega-t

Pse moj edhe ti si une/?!!!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11687
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga donita prej Thu 17 Dec 2009, 22:40

Mollat
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10882
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga Drini prej Thu 17 Dec 2009, 22:42

Dardhat...

(Mollat...hmmmmmmmmmm vetem nje lloj)
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11687
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga donita prej Thu 17 Dec 2009, 22:43

Drini shkruajti:Dardhat...

(Mollat...hmmmmmmmmmm vetem nje lloj)


Mollat e gjelberta
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10882
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga Drini prej Thu 17 Dec 2009, 22:45

Mollat e kuqe....hmmmmmmmmmm
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11687
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga Besi prej Thu 17 Dec 2009, 22:49

krayzi shkruajti:
Besi shkruajti:mishi Razz Very Happy

ēka eshte mishi?


Mua me shum me pelqejn Shega-t
Mishi eshte MISH.Deshta te thom se nuk me pelqejn dhe nuk i ha pemet.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10775
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga Annika prej Thu 17 Dec 2009, 22:53

Qershi dhe kumbull

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15148
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga lolita prej Thu 17 Dec 2009, 23:07

O dredhzat si ndrroj

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15472
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga krayzi prej Thu 17 Dec 2009, 23:11

Besi shkruajti:
krayzi shkruajti:
Besi shkruajti:mishi Razz Very Happy

ēka eshte mishi?


Mua me shum me pelqejn Shega-t
Mishi eshte MISH.Deshta te thom se nuk me pelqejn dhe nuk i ha pemet.

haha Besi po ku e di une thash se mos ka ndonje pem qe quhet mish e une sedija!


Une i dua shum manaferat.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11242
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga Naki prej Thu 17 Dec 2009, 23:18

Thanat me se shumti pas tyre mollat

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga bora prej Thu 17 Dec 2009, 23:26

pjeshka
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10561
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga Naki prej Thu 17 Dec 2009, 23:28

mela shkruajti:pjeshka
Hahahahahah e dija lemonat po nejse i psake mbaru me gjasme

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga donita prej Thu 17 Dec 2009, 23:29

qershit
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10882
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 17 Dec 2009, 23:47

Aveniri me pelqen i shtrydhur,

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga krayzi prej Fri 18 Dec 2009, 11:09

Kumbullat
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11242
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga Te-Li prej Fri 18 Dec 2009, 11:25

o jane do fruta por s'po ua di emnin, qato me hahen mua

Te-Li

Shteti : Belgjikė
Postime : 448
Kyējet nė forum : 10069
Regjistruar mė : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga gjerjaa prej Fri 18 Dec 2009, 11:36

Dardhat

firma.................................................................................................................................................................................
Kur don diqka ne jete, punon per realizimin e saj,shpejt dhe me ngulem.
avatar
gjerjaa

Shteti : kosove
Postime : 368
Kyējet nė forum : 10556
Regjistruar mė : 14/11/2008
Profesioni : mjeke

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 18 Dec 2009, 11:37

po ēfar jan ato lloj frutash qe nuk po'ua di emrin more te-li
mos te ka vajtur mendja keq ,
a nuk jua din emrin apo nuk do te i'ua thuash emrin ?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga Te-Li prej Fri 18 Dec 2009, 11:44

nuk ua di shqip se sjan fruta tona

Te-Li

Shteti : Belgjikė
Postime : 448
Kyējet nė forum : 10069
Regjistruar mė : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga gjerjaa prej Fri 18 Dec 2009, 11:44

Qerrshit

firma.................................................................................................................................................................................
Kur don diqka ne jete, punon per realizimin e saj,shpejt dhe me ngulem.
avatar
gjerjaa

Shteti : kosove
Postime : 368
Kyējet nė forum : 10556
Regjistruar mė : 14/11/2008
Profesioni : mjeke

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 18 Dec 2009, 11:47

po, sikur the se dishe te flisje edhe Nederlans dhe disa gjuh te tjera

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga Te-Li prej Fri 18 Dec 2009, 11:52

i kam harru te gjitha, spo me kujtohet se paskam thane se po harroj!

i dua manaferrat!

Te-Li

Shteti : Belgjikė
Postime : 448
Kyējet nė forum : 10069
Regjistruar mė : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga Interesant prej Fri 18 Dec 2009, 13:01

Mango
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13730
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga gjerjaa prej Fri 18 Dec 2009, 16:50

Drethzat

firma.................................................................................................................................................................................
Kur don diqka ne jete, punon per realizimin e saj,shpejt dhe me ngulem.
avatar
gjerjaa

Shteti : kosove
Postime : 368
Kyējet nė forum : 10556
Regjistruar mė : 14/11/2008
Profesioni : mjeke

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga Naki prej Fri 18 Dec 2009, 17:22


Pa shaka e them thanat jane ato qe me pelqejne me se shumti

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga Geri prej Fri 18 Dec 2009, 17:31

Pjeshken
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16059
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 18 Dec 2009, 20:41

moll

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga Drini prej Fri 18 Dec 2009, 23:09

Dardhat
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11687
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 19 Dec 2009, 09:36

Molla te tharta

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga donita prej Sat 19 Dec 2009, 12:40

mollat e gjelberta

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10882
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Thu 24 Dec 2009, 16:00

Luleshtrydhe kivi
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10994
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Thu 24 Dec 2009, 16:03

Ftonjte .


Edituar pėr herė tė fundit nga gjimnazistja nė Sun 24 Jan 2010, 16:41, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10994
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Thu 24 Dec 2009, 16:04

PORTOKALLET


Edituar pėr herė tė fundit nga gjimnazistja nė Sun 24 Jan 2010, 16:43, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10994
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili/a nga Frutat ju Pėlqen mė Shumė?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi