» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Miresejugjej o njerez te mire

Shko poshtė

Miresejugjej o njerez te mire

Mesazh nga ENTONY prej Mon 04 Jan 2010, 00:21

PERSHENDETJE UNE JAM ENTONY ME LAJMERUAN ESHTE NJE FORUM PO U VONOVA PAK SHPRESOJ TJA KALOJ MIRE ME JU
avatar
ENTONY

Shteti : POSHTE URES
Postime : 40
Kyējet nė forum : 9394
Regjistruar mė : 04/01/2010
Profesioni : INFO-WEB

http://www.parajsajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miresejugjej o njerez te mire

Mesazh nga Vizitor prej Mon 04 Jan 2010, 00:22

Mire se vjen Entony.Te uroj argetim te mbare.Qendrim te kendshem!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miresejugjej o njerez te mire

Mesazh nga ENTONY prej Mon 04 Jan 2010, 00:24

flm arla ashtu shpresoj gjithmone tja kalojme mire
avatar
ENTONY

Shteti : POSHTE URES
Postime : 40
Kyējet nė forum : 9394
Regjistruar mė : 04/01/2010
Profesioni : INFO-WEB

http://www.parajsajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miresejugjej o njerez te mire

Mesazh nga Annika prej Mon 04 Jan 2010, 10:41

Mirė se vini nė forum ENTONY

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15301
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miresejugjej o njerez te mire

Mesazh nga lolita prej Mon 04 Jan 2010, 14:51

Pershendetje nga une ENTONY

E Mire se ke ardhe

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15625
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miresejugjej o njerez te mire

Mesazh nga Vizitor prej Mon 04 Jan 2010, 16:37

Mir se ke ardh ENTONY te uroj te ja kalosh mire

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miresejugjej o njerez te mire

Mesazh nga ENTONY prej Mon 04 Jan 2010, 22:15

shum faleminderit nga ana juaj,jeni goca me parime ne jete shum mire kshu ecni para
avatar
ENTONY

Shteti : POSHTE URES
Postime : 40
Kyējet nė forum : 9394
Regjistruar mė : 04/01/2010
Profesioni : INFO-WEB

http://www.parajsajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miresejugjej o njerez te mire

Mesazh nga Vizitor prej Mon 04 Jan 2010, 23:29

ENTONY shkruajti:shum faleminderit nga ana juaj,jeni goca me parime ne jete shum mire kshu ecni para

Faleminderit qe na e kujtove "parimin"se e kishim harruar.

Mire se erdhe ne Forumin Tone, besoj qe do te plotesoj paksa ate boshllek vizionar qe ke.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miresejugjej o njerez te mire

Mesazh nga ENTONY prej Tue 05 Jan 2010, 01:30

Erisa shkruajti:
ENTONY shkruajti:shum faleminderit nga ana juaj,jeni goca me parime ne jete shum mire kshu ecni para

Faleminderit qe na e kujtove "parimin"se e kishim harruar.

Mire se erdhe ne Forumin Tone, besoj qe do te plotesoj paksa ate boshllek vizionar qe ke.

faleminderit ne rradhe te pare,dhe sa per vizionet nuk mi ploteson dot ti, se nuk je ne ate nivel qe te mi plotesosh ti e dashur,dhe kjo eshte tema ime nese ste pelqen fare mire mos tu pergjigjeje
avatar
ENTONY

Shteti : POSHTE URES
Postime : 40
Kyējet nė forum : 9394
Regjistruar mė : 04/01/2010
Profesioni : INFO-WEB

http://www.parajsajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miresejugjej o njerez te mire

Mesazh nga Vizitor prej Tue 05 Jan 2010, 10:42

ENTONY shkruajti:
Erisa shkruajti:
ENTONY shkruajti:shum faleminderit nga ana juaj,jeni goca me parime ne jete shum mire kshu ecni para

Faleminderit qe na e kujtove "parimin"se e kishim harruar.

Mire se erdhe ne Forumin Tone, besoj qe do te plotesoj paksa ate boshllek vizionar qe ke.

faleminderit ne rradhe te pare,dhe sa per vizionet nuk mi ploteson dot ti, se nuk je ne ate nivel qe te mi plotesosh ti e dashur,dhe kjo eshte tema ime nese ste pelqen fare mire mos tu pergjigjeje

Mire se erdhe mo mire se erdhe.
Gjera qe ndodhin ketu neper Forume

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miresejugjej o njerez te mire

Mesazh nga Naki prej Tue 12 Jan 2010, 14:38

Mire se erdhe ENTONY

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miresejugjej o njerez te mire

Mesazh nga Voglushja prej Tue 12 Jan 2010, 14:40

ENTONY shkruajti:PERSHENDETJE UNE JAM ENTONY ME LAJMERUAN ESHTE NJE FORUM PO U VONOVA PAK SHPRESOJ TJA KALOJ MIRE ME JU
Mire se erdhe ENTONY.KALOFSH BUKUR NE MESIN TON

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12409
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miresejugjej o njerez te mire

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi