» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Depp, 38 milione usd per “Pirati i Karaibeve 4”

Shko poshtė

Depp, 38 milione usd per “Pirati i Karaibeve 4”

Mesazh nga Geri prej Fri 19 Feb 2010, 00:44Johnny Depp mund te
behet aktori me i paguar ne bote pasi per rolin e fundit te sages
“Pirati i Karaibeve”, ai do arketoje 38 milione dollare.

Bosi i kompanise Disney ka vendosur
te investoje shume tek aktori amerikan, pasi ne kete seri do mungojne
Orlando Bloom dhe Keira Knightley. Seria e katert e sages parashikohet
qe te arketoje miliona dollare, ashtu si tre te parat qe paten nje
sukses mbareboteror.

Pas arketimit te kesaj shume, Depp do hyje
ne kalibrin e gjigandeve te tjere te Hollywood-it si Tom Cruise, Tom
Hanks apo Mel Gibson. Duke u kthyer tek “Piratet”, ka zera se Penelope
Cruz do jete protagonistja e radhes ne krah te Depp.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi