» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Erdha dhe une

Shko poshtė

Erdha dhe une

Mesazh nga EzOpI prej Sun 21 Feb 2010, 15:47

Une jam EzOpI besoj se kaq mjafton te tjerat i lem me von
avatar
EzOpI

Postime : 92
Kyējet nė forum : 9228
Regjistruar mė : 21/02/2010
Profesioni : Kepucar

http://www.ndjenja.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Erdha dhe une

Mesazh nga Vizitor prej Sun 21 Feb 2010, 15:49

Mireserdhe Ezopi... bashke sigurisht qe njihemi me tutje....

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Erdha dhe une

Mesazh nga Besi prej Sun 21 Feb 2010, 15:50

Ezopi,mire se erdhe.Shpresoje t'ja kalon sa me mire.Mos u vono,gjeje nje vend diku edhe spostou Very Happy
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10853
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Erdha dhe une

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sun 21 Feb 2010, 16:34

Ezopi, pershendetje dhe mire se erdhe!
Uroj t'ia kalosh mire mes ne
sh.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11072
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Erdha dhe une

Mesazh nga Geri prej Sun 21 Feb 2010, 16:58

Mire se ke ardh EzOpI
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Erdha dhe une

Mesazh nga Adisa prej Sun 21 Feb 2010, 17:14

Erdha edhe une
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12406
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Erdha dhe une

Mesazh nga EzOpI prej Sun 21 Feb 2010, 21:03

Do qe po me pelqen shume ketu mua edhe me duket se do e braktis fare ate faqen tjeter une.
avatar
EzOpI

Postime : 92
Kyējet nė forum : 9228
Regjistruar mė : 21/02/2010
Profesioni : Kepucar

http://www.ndjenja.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Erdha dhe une

Mesazh nga Vizitor prej Sun 21 Feb 2010, 21:08

Shyqyr qe po te pelqen, madje , madje po u dashurove ketej ma ler mua ate andej

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Erdha dhe une

Mesazh nga EzOpI prej Sun 21 Feb 2010, 21:13

Do perjashtohesh qe andej per nxierje te sekretit
avatar
EzOpI

Postime : 92
Kyējet nė forum : 9228
Regjistruar mė : 21/02/2010
Profesioni : Kepucar

http://www.ndjenja.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Erdha dhe une

Mesazh nga Annika prej Sun 21 Feb 2010, 21:24

Mire se erhde Ezopi

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15226
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Erdha dhe une

Mesazh nga EzOpI prej Sun 21 Feb 2010, 21:28

Ketu te preskan plot dashuri,faleminderit per mikpritjen
avatar
EzOpI

Postime : 92
Kyējet nė forum : 9228
Regjistruar mė : 21/02/2010
Profesioni : Kepucar

http://www.ndjenja.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Erdha dhe une

Mesazh nga Vizitor prej Mon 22 Feb 2010, 13:19

Mire se erdhe.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Erdha dhe une

Mesazh nga EzOpI prej Mon 22 Feb 2010, 13:20

Mire se te gjeta edhe Ty,po vetem vajza te bukura shikoj une ketu si ka mundesi.
avatar
EzOpI

Postime : 92
Kyējet nė forum : 9228
Regjistruar mė : 21/02/2010
Profesioni : Kepucar

http://www.ndjenja.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Erdha dhe une

Mesazh nga Interesant prej Mon 22 Feb 2010, 13:23

Mire se erdhe Ezopi , kalo sa me mire ne mesin tone.
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Erdha dhe une

Mesazh nga Vizitor prej Mon 22 Feb 2010, 13:27

EzOpI shkruajti:Mire se te gjeta edhe Ty,po vetem vajza te bukura shikoj une ketu si ka mundesi.

Edhe nje anetare femer kur u regjistrua tha: paska goxha djem te bukur ketu

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Erdha dhe une

Mesazh nga EzOpI prej Mon 22 Feb 2010, 13:31

Se ka pas per mua se po te me kish par do ja kish fut vrapit
avatar
EzOpI

Postime : 92
Kyējet nė forum : 9228
Regjistruar mė : 21/02/2010
Profesioni : Kepucar

http://www.ndjenja.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Erdha dhe une

Mesazh nga Vizitor prej Mon 22 Feb 2010, 13:36

Normal qe se kishte me ty se ti tani erdhe.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Erdha dhe une

Mesazh nga EzOpI prej Mon 22 Feb 2010, 13:44

Tani erdha mese e drejt kjo por po me pelqen kjo mikpritje qe beni
avatar
EzOpI

Postime : 92
Kyējet nė forum : 9228
Regjistruar mė : 21/02/2010
Profesioni : Kepucar

http://www.ndjenja.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Erdha dhe une

Mesazh nga Vizitor prej Mon 22 Feb 2010, 13:48

Mir se ke ardh EzOpl te uroj te ja kalosh mir ne mes nesh

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Erdha dhe une

Mesazh nga Vizitor prej Mon 22 Feb 2010, 13:48

EzOpI shkruajti:Tani erdha mese e drejt kjo por po me pelqen kjo mikpritje qe beni

E bejme saper sy e faqe, prit dhe pak dhe kercet grushti hahahaa

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Erdha dhe une

Mesazh nga Anhela prej Mon 22 Feb 2010, 13:49

Mir s eki ardh.
Argetim te kendshem ktu mes nesh ke ber zgjedhjen e duhur!

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9942
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Erdha dhe une

Mesazh nga EzOpI prej Mon 22 Feb 2010, 13:57

Anhela shkruajti:Mir s eki ardh.
Argetim te kendshem ktu mes nesh ke ber zgjedhjen e duhur!

A thua te kem ber zgjedhjen e duhur?!
avatar
EzOpI

Postime : 92
Kyējet nė forum : 9228
Regjistruar mė : 21/02/2010
Profesioni : Kepucar

http://www.ndjenja.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Erdha dhe une

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi