» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ryva sė shpejti me pėrmbledhjen e kėngėve tė saj

Shko poshtė

Ryva sė shpejti me pėrmbledhjen e kėngėve tė saj

Mesazh nga Vizitor prej Wed 31 Mar 2010, 14:42

Ryva sė shpejti me pėrmbledhjen e kėngėve tė saj
Kėngėtarja Ryva
Kajtazi sė shpejti do t’i ofrojė adhuruesve tė saj njė
pėrmbledhje
tė kėngėve qė i ka kėnduar deri tash, duke ia bashkangjitur edhe dy
kėngė
te reja.

Njėrės nga to do t’ia realizojė edhe kripin, i cili
pritet
tė dalė gjatė verės.

Ryva tha pėr Kosovapress se ėshtė duke
punuar
intensivisht rreth njė pėrmbledhje e kėngėve tė saj bashkė me
videoklipin,
i cili do tė lansohet nė sezonin veror.

Ryva njoftoi se nė
pėrmbledhjen
e kėngėve do t’i ketė gjithsejtė tetė ose nėntė kėngė tė dėgjuar mė
herėt
dhe dy kėngė tė reja.

Ryva sė fundi ka realizuar kėngėn me klip
me
titull “Nė mendjen time”./L.Gashi/

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi