» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ē'far ka tė re?

Shko poshtė

Ē'far ka tė re?

Mesazh nga ActionCode prej Tue 20 Apr 2010, 21:12

E hapa kete tem duke pasur parasysh se do kem ndonje lajm te ri


Tema modifikuar nga Klea

Shpresoj mos te keqkuptohesh
avatar
ActionCode

Postime : 130
Kyējet nė forum : 9109
Regjistruar mė : 18/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Aristogata prej Tue 20 Apr 2010, 22:16

nga un qetsi fare njeher vap

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10618
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 20 Apr 2010, 22:57

Tema u modifikua me rrespekt Klea Love

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 20 Apr 2010, 23:16

se kam motren Webmastere ku ka me qen me e re se ajo

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Geri prej Tue 20 Apr 2010, 23:21

Kujdes permbajuni temes, dhe kur hapet nje teme e re se paku vendoseni emrin e titullit si i ka hije

Shkrimet qe ishin jasht temes u fshien nga Administratori Interesant
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Arjana prej Wed 21 Apr 2010, 00:24

cfare ka te re e perse sherben kjo teme
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Interesant prej Wed 21 Apr 2010, 09:38

Arjana shkruajti:cfare ka te re e perse sherben kjo teme

Ne kete teme je e lire te shkruash cfar do ti, don te thote te tregosh ndonje te re nga vetja , nga vendi ku jeton, nga te gjitha lamite e jetes pavarsisht cfare jane ato .
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Arjana prej Wed 21 Apr 2010, 16:02

shum interesante kjo si teme interesant flm per shpjegimin
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Apr 2010, 16:18

Do fejohem nje dite

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Arjana prej Wed 21 Apr 2010, 16:33

she she dreqi fejohesh ti pa mua mi
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Naki prej Wed 21 Apr 2010, 16:36

Une do jem djali i kerrit nese me ftoni

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 21 Apr 2010, 17:17

un jam ne kine

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Interesant prej Wed 21 Apr 2010, 17:18

Klea.Love shkruajti:un jam ne kine

pasi qenke atje , me blej nje pale qorape se atje ishin lire lal NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 21 Apr 2010, 17:19

hahahaha pse jo ore 3 euro bejne si i don se ka edhe market hahaha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Apr 2010, 17:22

Arjanashe she dreqi fejohesh ti pa mua mi
Qyqja ku fejohem un pa ty mi

Naki

Une do jem djali i kerrit nese me ftoni


SA TE RRITESH DHE PAK MO NAKI

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Interesant prej Wed 21 Apr 2010, 17:24

Klea.Love shkruajti:hahahaha pse jo ore 3 euro bejne si i don se ka edhe market hahaha

Do e nxjerresh ti dhe transportin lal me 3 euro ketu ne Kosove i blej 6 pale , ndersa atje ne Kine jane te vogla se e kan kemben e vogel ndoshta mund ti marresh 12 pale NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 21 Apr 2010, 17:28

hahaha he ore se i bejne mbas numrit te komes sa e ke numrin ti se ti bejne ketu po he haha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Interesant prej Wed 21 Apr 2010, 17:29

Klea.Love shkruajti:hahaha he ore se i bejne mbas numrit te komes sa e ke numrin ti se ti bejne ketu po he haha

mu eshte ritur pak kemba, dhe kjo eshte gje e re tek une NeutralNeutralNeutral - numri perfundimtar per nje kembe 26 NeutralNeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 21 Apr 2010, 17:31

hahahaha qenka numer femish ore edhe ti sa e kan kinezet atehere hahahaha numrin e kembes hahahaha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Interesant prej Wed 21 Apr 2010, 17:34

Klea.Love shkruajti:hahahaha qenka numer femish ore edhe ti sa e kan kinezet atehere hahahaha numrin e kembes hahahaha

varsisht ka cila ane i mat te del edhe numri NeutralNeutralNeutralNeutral, une mendoj se numri me i madh i tyre eshte 24 NeutralNeutralNeutralNeutralNeutralNeutral

Me e reja eshte qe e paskam mat keq kemben , si duket e paskam Dual Core 2x2.6 NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 21 Apr 2010, 17:39

hahahahahaha mate mire ore se na fute ne menime hahaha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 23 Jun 2010, 17:47

Po behem gati per pushime, ndoshta dhe do fejohem

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 23 Jun 2010, 19:02

Ohh shum ftohet

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11629
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Naki prej Wed 23 Jun 2010, 19:11

Razes i ka ra gripi ishalla po e merr me vete

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 23 Jun 2010, 19:13

Ka vdekur naki e dini ju vec eshte si figur mbi tok hahahahaha

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11629
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Naki prej Wed 23 Jun 2010, 19:14

E Dashuruar shkruajti:Ka vdekur naki e dini ju vec eshte si figur mbi tok hahahahaha
Hhehehee a e din ate perrallen e moqme " Ujkut malin nuk ja ndalon kurr kush po ai kurr nuk ben zarar ne malin e vete "

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 23 Jun 2010, 19:16

hahaha sa kam qesh se kisha mendjen me qesh

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11629
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Naki prej Wed 23 Jun 2010, 19:17

E Dashuruar shkruajti:hahaha sa kam qesh se kisha mendjen me qesh

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga bora prej Wed 23 Jun 2010, 22:13

martoj motren ne shtator vetem lek duhen hahahahaahahahh
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10639
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Mirja prej Wed 23 Jun 2010, 22:17

Asgje niher
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11307
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Katilja prej Tue 25 Jun 2013, 14:48

qetesi cbehen kto antar kshu ka faj naki qe i ben moderator e adminna dembelat

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7195
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi