» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Faqja 3 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga Arni-y prej Mon 26 Apr 2010, 01:15

e mendoj atė qė shkroi Klea.L, dhe nuk kam dyshim nė te, pasi e besoj dhe kam respekt ndaj saj...
dhe shkruaj - qė ne mėsojmė nga jeta, andaj nuk ėshtė asgjė kot, pėr ēdo lėvizje qė bėjmė!
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9245
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 26 Apr 2010, 11:07

jam duka postuar jam ne pun duke punuar, jam duke shikuar nji dram ne tv, edhe jam duke lexuar ne forum disa shenimet qe behen kinse sdim gje ata qe flasin

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12848
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga Interesant prej Mon 26 Apr 2010, 11:10

jam duke lexuar disa postime, por ende nuk po kam mundesi t'i deshifroi aq bukur eshte shkruar, saqe dy shkronja bashk nuk jane te ngitura si duhet NeutralNeutralNeutral


Edituar pėr herė tė fundit nga Interesant nė Mon 26 Apr 2010, 11:34, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 26 Apr 2010, 11:28

do doja tja beja edit interesantit ne fjalen " poshtime"

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12848
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga Interesant prej Mon 26 Apr 2010, 11:34

Elhamiu shkruajti:do doja tja beja edit interesantit ne fjalen " poshtime"

hahaha ja e bera ne vendin tend , flm danc
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 26 Apr 2010, 12:24

Interesant shkruajti:
Elhamiu shkruajti:do doja tja beja edit interesantit ne fjalen " poshtime"

hahaha ja e bera ne vendin tend , flm


edit ube nga kush ska rendesi

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12848
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga Arjana prej Mon 26 Apr 2010, 13:56

sa hyra
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sun 02 May 2010, 17:21

Po marr fryme.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11072
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga Arjana prej Mon 03 May 2010, 00:46

postoj fle gjum me sy hapur etj
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga deti prej Mon 03 May 2010, 12:36

Pak pune, pak argetim dhe nuk lodhem shume anipse eshte pushim.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13669
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 03 May 2010, 14:53

Po flas me komshin dhe miken time arlen

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga Arjana prej Mon 03 May 2010, 15:13

asgje rri e skam nge
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 04 May 2010, 20:05

Po lexoj disa mesazhe dhe po postoj.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11072
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 04 May 2010, 20:23

tu lexu disa postime te gjimnazistes
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10798
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga Arjana prej Tue 04 May 2010, 22:57

po lyej buzet me buztekuq se me kan lezet
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga Arni-y prej Fri 07 May 2010, 13:27

mėsoj disa teste!
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9245
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga Mirja prej Fri 07 May 2010, 13:30

Po lexoj disa mesazhe
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11307
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga memaliaj prej Fri 07 May 2010, 13:34

po vras mendjen ku eshte kjo kotelja

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Fri 07 May 2010, 15:07

Po i gezohem shoqerise qe te gjithe ju me ofroni.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11072
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga Arjana prej Fri 07 May 2010, 16:08

vertitem neper dhome me pc per krahu qe te ze linje me te mire
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 07 May 2010, 17:04

postoj pak

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga SamkaQika prej Fri 07 May 2010, 20:12

Tu Lexu ktu ne Forum
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9574
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga lolita prej Fri 07 May 2010, 21:40

Tu lexu ne forum

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15550
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga Aristogata prej Fri 07 May 2010, 23:26

po shkarkoj disa keng dhe ne forum

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10618
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 08 May 2010, 14:48

Po flas me komshin

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga SamkaQika prej Sat 08 May 2010, 15:24

Po beme gati te shkoj ne shitore
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9574
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 08 May 2010, 15:28

SamkaQika shkruajti:Po beme gati te shkoj ne shitore

po i tham samkaqikes ne cilen shitore te vi dhe une

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga SamkaQika prej Sat 08 May 2010, 15:35

Princesha shkruajti:
SamkaQika shkruajti:Po beme gati te shkoj ne shitore

po i tham samkaqikes ne cilen shitore te vi dhe une

Aldi ahhaahahahahahahahahahha Princesh ahhaah hajde mos u vano haha
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9574
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 08 May 2010, 15:49

SamkaQika shkruajti:
Princesha shkruajti:
SamkaQika shkruajti:Po beme gati te shkoj ne shitore

po i tham samkaqikes ne cilen shitore te vi dhe une

Aldi ahhaahahahahahahahahahha Princesh ahhaah hajde mos u vano haha

hahahahahha ALDI KAM QEN SOT MI PO DESHTA E
NE pLUS ME SHKU SE

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga summer spell prej Sun 09 May 2010, 13:58

duke ngren bake rolls..

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11867
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 09 May 2010, 15:23

asgje sapo u futa te postoj

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga bora prej Sun 09 May 2010, 21:25

asnje gjo po lexoj postimet dhe po shkruj
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10639
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga lolita prej Sun 09 May 2010, 21:26

Po vuaj per njonin

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15550
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga bora prej Sun 09 May 2010, 21:27

qyqe........... ahahahahha pse mi goc keshtu ti haahahhah
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10639
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 09 May 2010, 21:47

asgje po shkruaj e shoh ca gjona

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga Besi prej Sun 09 May 2010, 22:00

Shkruajta disa fjale te pakuptimta dhe tani po ik qe te pi nje kafe me mikun me te mire-veten.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10853
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga Arni-y prej Mon 10 May 2010, 03:15

O, mirė qė i dhash trurit njė rifreskim duke u kthyer nė realitet (forum), pasi u zhyta thellė nė astronomi dhe galaksi tė ndryshėm, i tripuar se gjendem nė ta dhe me "gjallesa organike" tė ndryshėm, bashkėrisht ndėrtojmė strategji pėr zbulime tė mė tė mėdhaja!!!
- sidoqoftė, di diēka mė tepėr se dje!
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9245
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 10 May 2010, 13:20

Sa erdha nga puna po pi kaffe

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 10 May 2010, 13:40

tu lexu nje tregim
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10798
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga Arjana prej Mon 10 May 2010, 20:38

pi kafe flas kot,etj etj
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'far jeni duke ber ne keto momente .... ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi