» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Jetė apo vdekje tė palgosur nga smundjet e pasherushme!

Shko poshtė

Jetė apo vdekje tė palgosur nga smundjet e pasherushme!

Mesazh nga Vizitor prej Sat 15 May 2010, 12:48

Duke ditur se shum njerz vuajn nga smundjet e pasherushme ,ndodhe shpesh qė ne nuk duam tė kuptojmė vdekjen kjo ėshtė sepse e duam Jeten nė njė kend veshtrim shifet si prov e pavdekshmeris se shpirtit .
Si mund ti ndihmojm njerzit ne keto momente ?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jetė apo vdekje tė palgosur nga smundjet e pasherushme!

Mesazh nga Arjana prej Sat 15 May 2010, 18:18

pervecse tu rrim pran e ti mbeshtetim,sdi cfare ndihme tjeter mund tu japesh,me e mire esht heshtja,e te mund te behemi degjues te mire kur ai/ajo ka nevoj te shprehet,ne keto raste vertet ngel pa fjale
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jetė apo vdekje tė palgosur nga smundjet e pasherushme!

Mesazh nga Vizitor prej Tue 22 Jun 2010, 11:42

Njeriu tregon veten e tij pikerisht ne keto raste,qe te japesh mbeshtetje morale dhe matriale ne disa raste qe njerzit vdesin ndoshta nga smundjet dhe qe nuk kan te ardhura per tu sheru,dhe ndonjeher harroj smundjet qe mundin te na vin te gjithve sepse qdo njeri smundjen dhe vdekjen e ka kah dera,i shendoshi nuk ja din te smurit asnjeher te pakten duhet te tregojm respekt mbeshtetje morale e te ju japim shume dashuri shpirtrore qe keta persona kan nevoj ne ditet qe ju kan mbet jete.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jetė apo vdekje tė palgosur nga smundjet e pasherushme!

Mesazh nga Katilja prej Sat 22 Jun 2013, 09:46

Arjana shkruajti:pervecse tu rrim pran e ti mbeshtetim,sdi cfare ndihme tjeter mund tu japesh,me e mire esht heshtja,e te mund te behemi  degjues te mire kur ai/ajo ka nevoj te shprehet,ne keto raste vertet ngel pa fjale

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7195
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jetė apo vdekje tė palgosur nga smundjet e pasherushme!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi