» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Postieri fsheh 20.000 letra nė garazh

Shko poshtė

Postieri fsheh 20.000 letra nė garazh

Mesazh nga BeLti prej Tue 18 May 2010, 11:46

Postieri fsheh 20.000 letra nė garazh

Rreth 20.000 letra, disa tė vjetra edhe mė shumė se dhjetė vjet, janė gjetur nė garazhin e njė postieri nė qytetin amerikan tė Philadelphias.
Grumbulli i letrave ėshtė zbuluar nė prill gjatė vizitės sė menaxhmentit tė kompanisė nė shtėpinė e postierit pas mungesės sė tij nė punė pėr disa ditė.

FBI njoftoi se janė nevojitur tre kamionė tė postės pėr t’i tėrhequr tė gjitha letrat. Hetuesit ende po pėrpiqen ta gjejnė postierin pėr ta marrė nė pyetje.

Ndėrmjet postės sė zbuluar gjenden edhe njė numėr i madh i ēeqeve, llogarive dhe letrave zyrtare. Shumica prej tyre janė dėrguar nė adresat nė tė cilat pritej tė mbėrrinin vite mė parė. /
avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9766
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi