» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cili Do te Ishte Vendi me Romantik Per t'Kalu Nje Dite,Nate

Shko poshtė

Cili Do te Ishte Vendi me Romantik Per t'Kalu Nje Dite,Nate

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 30 May 2010, 10:52

Ku Keni Kalu nje Dite/Nate te Till apo Ku Mendoni se eshte Vendi Ideal dhe me Romantik per te Kalu Naten/Diten me te Dashurin/en Tuaj..
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11551
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili Do te Ishte Vendi me Romantik Per t'Kalu Nje Dite,Nate

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 02 Jun 2010, 14:05

Hmm ka shum vende dhe qytete po them qe vendi me i bukur aty ku rrezaton dielli edhe ku degjon aromen e detit ose maleve e fushave ,,rendesi te jesh me ate qe ti don

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili Do te Ishte Vendi me Romantik Per t'Kalu Nje Dite,Nate

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 02 Jun 2010, 16:49

Me Te Dashurin Kisha Preferu nje 24-oresh me Kalu "Buz nje Liqeni n'Stinen e Pranveres se Hershme"..
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11551
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili Do te Ishte Vendi me Romantik Per t'Kalu Nje Dite,Nate

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi