» Cila ėshtė miqėsia sot?
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Vote_lcapNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Voting_barNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Vote_rcap 
Geri (7161)
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Vote_lcapNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Voting_barNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Vote_rcap 
lolita (6766)
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Vote_lcapNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Voting_barNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Vote_rcap 
Annika (6751)
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Vote_lcapNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Voting_barNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Vote_lcapNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Voting_barNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Vote_lcapNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Voting_barNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Vote_rcap 
Interesant (4173)
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Vote_lcapNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Voting_barNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Vote_rcap 
Arjana (3724)
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Vote_lcapNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Voting_barNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Vote_rcap 
albi (3377)
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Vote_lcapNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Voting_barNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Vote_rcap 
Adisa (3282)
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Vote_lcapNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Voting_barNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Vote_rcap 


Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Faqja 2 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Bruneta prej Tue 08 Jun 2010, 20:12

Nese sonte ndihesh vetem dhe ke frik te shohesh enderra,shuaj driten ndize zemren do me gjesh mua brenda Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 166837

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13867
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Naki prej Tue 08 Jun 2010, 20:30

Gjimnazistja shkruajti:Edhe pse nuk e fsheh mbase nuk e mora ne menyren me te mire te mundeshme, por gjithesesi kjo ishte e gjitha, te pershendes.
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 166837 Mos e nenvlerso po mbaje mendimin tend dhe lejoju te tjerve te ken mendimin e tyre. te jesh vetvetja eshte virtyt pa marr parasysh si te shofin tjeret dhe si ti reagon ne insistimet e tjerve. Asgjeje kurr mos i jep fund pa menduar mire. Ta thote miku nje keshille, edhe nga distanca mund te mbash cdo gje nese vertet je vetvetja.

firma.................................................................................................................................................................................
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Image110Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Bb_net10Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20105
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Bruneta prej Tue 08 Jun 2010, 21:43

Nese sonte ndihesh vetem...Ma beje nje telefonat Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 166837

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13867
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Drini prej Tue 08 Jun 2010, 22:39

Cingerrrrrrrrrrrrrrrrr ZEMRUSHE
Drini
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 12683
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Arjana prej Wed 09 Jun 2010, 01:09

eja e posto me mu Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 213721
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15898
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sun 13 Jun 2010, 20:14

Nese sonte ndihesh vetem, mbylli syte dhe vetem enderro, sepse aty, mes enderrave te tua do te mund te gjesh forcen per ti treguar fytyren gjithckaje dhe te zgjohesh te nesermen tashme jo duke pare enderra, por qellime qe arrite ti realizoje.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
Gjimnazistja
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11990
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Arjana prej Sun 13 Jun 2010, 21:06

te pres ne endrren time
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15898
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Elda prej Sun 13 Jun 2010, 22:04

Nese Sonte ndihesh vetem kujtom mua qe je mbrenda ne Zemren time dhe nuk te le te ndjehesh asnjeher vetem
Elda
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 10518
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Vizitor prej Mon 21 Jun 2010, 23:58

Kujtoj qastet qe ishim bashk!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Elda prej Tue 22 Jun 2010, 00:02

te lutem mos loto por shpreso
Elda
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 10518
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Bruneta prej Mon 28 Jun 2010, 22:15

Me merr ne telefon Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 444660

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13867
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Drini prej Mon 28 Jun 2010, 22:36

...me jep numrin te te marr!
Drini
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 12683
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Elda prej Mon 28 Jun 2010, 22:44

Nese Sonte Ndihesh vetem mendo per mua dhe kujtimet nuk te len te jesh vetem
Elda
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 10518
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 28 Jun 2010, 23:19

mendo mahmutin Very Happy
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18459
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Vizitor prej Tue 29 Jun 2010, 00:19

Nese sonte do ndihesh vetem, kujto lot e mi si me lendove me ato fjal,kujto se pergjithmon vetem do te ndihesh vertet!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Arjana prej Tue 29 Jun 2010, 18:09

meru me dicka qe mos ndihesh Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 984906
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15898
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga shpejtimi prej Tue 29 Jun 2010, 23:30

nese sonte ndihesh vetem eja tek une se edhe une jam vetem hahahahahah..............
shpejtimi
shpejtimi

Shteti : nen hirin e diteve te zeza....
Postime : 13
Kyējet nė forum : 9721
Regjistruar mė : 14/06/2010
Profesioni : Ndims mjeku

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Arjana prej Wed 30 Jun 2010, 00:14

merr rruget e arratise qy ky Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 441107
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15898
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga shpejtimi prej Wed 30 Jun 2010, 04:04

Nese Sonte Ndihesh Vetem...
skam qfar te te bej hahahahaha....
shpejtimi
shpejtimi

Shteti : nen hirin e diteve te zeza....
Postime : 13
Kyējet nė forum : 9721
Regjistruar mė : 14/06/2010
Profesioni : Ndims mjeku

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Elda prej Wed 30 Jun 2010, 08:08

thyeje qafen dhe merre malin Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 441107
Elda
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 10518
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 02 Jul 2010, 15:52

Nese sonte ndihesh vetem dhe ke ron ne mendime pyete zemren tende a e don zemren time ( kjo e imja vdes per ty)

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
E Dashuruar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 12547
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Arjana prej Fri 02 Jul 2010, 15:52

e di qe do me kujtosh mu
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15898
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Elhamiu prej Fri 02 Jul 2010, 17:41

eja se po te pres

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere
avatar
Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 13766
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Gjimnazistja prej Thu 19 Aug 2010, 18:10

Nese sonte ndihesh vetem....hidhi syte rreth e rrotull, mbase ne kujtimet e mbuluara nga puhiza te lehta harrese, gjenden copeza te vogla te miat.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
Gjimnazistja
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11990
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Arjana prej Thu 19 Aug 2010, 20:00

rri e mendom mua Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 213721
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15898
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Naki prej Thu 19 Aug 2010, 20:04

Arjana shkruajti:rri e mendom mua Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 213721
kush eshte ai fatlum moj Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 166837
Nese ndihem vetem marr celularin dhe i bej sms Razes kam nje tekst te zakonshem se ndryshoj shume " Ku je moj pika ty eja shpejt se u kall mali i baces " Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 166837

firma.................................................................................................................................................................................
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Image110Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Bb_net10Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20105
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 19 Aug 2010, 21:44

Mendo patatet e mia te skuqura hahahaha
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18459
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga albi prej Thu 19 Aug 2010, 22:14

nese sonte ndihem i vetmur mendoj per mirjen dhe me vjen disponimi (***)
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13122
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga E Dashuruar prej Tue 21 Sep 2010, 22:05

Nese sonte ndihesh vetem loqka ime mendoje diten qe kaluam bashk hmmm

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
E Dashuruar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 12547
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga albi prej Tue 21 Sep 2010, 22:10

nese sonde ndihesh e vetmuar mendo per mua
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13122
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga stralli prej Wed 22 Sep 2010, 11:13

Dotė kujtoja ditėt e kaluara...
stralli
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 10136
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Vizitor prej Sat 02 Oct 2010, 12:34

Nese sonte ndihesh vetem, kujto zerin tim .
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Interesant prej Sat 02 Oct 2010, 12:36

Nese sonte ndihesh vetem, hajde tek une se edhe une jam vetem Neutral
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14726
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Vizitor prej Sat 02 Oct 2010, 12:47

Nese sonte ndihesh vetem shikoje ate foton time qe jemi te njejti vend do te me vrasesh Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 166837
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Interesant prej Sat 02 Oct 2010, 12:48

hahahaha sa interesant a hahah, ku e gjete more , si nuk te kam pa ty kur ke ardhe te ai vend hahaha
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14726
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 02 Oct 2010, 12:50

Nese sonte ndhesh vetem,kujto ke ke pran kraheve te tua hmm

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
E Dashuruar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 12547
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Vizitor prej Sat 02 Oct 2010, 12:51

Interesant shkruajti:hahahaha sa interesant a hahah, ku e gjete more , si nuk te kam pa ty kur ke ardhe te ai vend hahaha

Nuk shef ti nga kapelja po te pakten hiqe ate kos se kam frig Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 441107 Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 441107 Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 441107 Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 441107 Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 441107
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Interesant prej Sat 02 Oct 2010, 12:55

E Dashuruar shkruajti:Nese sonte ndhesh vetem,kujto ke ke pran kraheve te tua hmm

e kam nje kos te varur mbi krah Neutral Neutral Neutral Neutral
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14726
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 02 Oct 2010, 12:57

Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Nese sonte ndhesh vetem,kujto ke ke pran kraheve te tua hmm

e kam nje kos te varur mbi krah Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 441107 Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 441107 Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 441107 Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 441107

mos dil para pushke nuk ishte per ty Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 441107 Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 441107 Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 441107

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
E Dashuruar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 12547
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Interesant prej Sat 02 Oct 2010, 12:58

ok po dal pas pushkes se mos po me godet hahahaha,
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14726
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 2 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi