» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Faqja 3 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 02 Oct 2010, 13:02

Mire pra shpotove ket her hahaha

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
E Dashuruar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 12451
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Interesant prej Sat 02 Oct 2010, 13:05

nese sonte ndihesh vetem, e ke frig te qendrosh vetem, shuaj driten ndize zemren, sdo te shofesh asgje brenda Neutral
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14630
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 02 Oct 2010, 13:33

Nese sonte ndjehesh vetem mendo qe mendja gjithmon kalon aty ku zemra rreh
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18363
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Google prej Sat 02 Oct 2010, 21:39

nese sonte ndihesh vetem .... shif n google gjej shoqeri Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Google
Google

Shteti : prishtina city
Postime : 80
Kyējet nė forum : 9384
Regjistruar mė : 30/09/2010
Profesioni : instruktore

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga albi prej Sat 02 Oct 2010, 22:23

dote kyqem ne forum per te bisedua me ty flower
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13026
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 02 Oct 2010, 22:46

Hahaha hajde se kam patate sonte
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18363
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga albi prej Sat 02 Oct 2010, 22:53

do te vi per ty e jo per patate hahaha
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13026
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga donita prej Sat 02 Oct 2010, 23:22

Do te vi te beje shoqni

firma.................................................................................................................................................................................
donita
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 11782
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga albi prej Sun 03 Oct 2010, 12:22

do te vi te ti se ti me qetson Neutral
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13026
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 03 Oct 2010, 13:19

Nese sonte ndjehesh vetem mendo se do jem pran teje pergjithmone
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18363
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 03 Oct 2010, 14:12

nese sonte nidihesh vetem x skam qfar te bej vet ja deshe ket fat vetiti

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere
avatar
Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 13670
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Vizitor prej Sun 03 Oct 2010, 15:15

Nese sonte ndihesh vetem , respekto te pakten ate te qenurit Burr mos u mirr me thashetheme ne menyr hakmarrje se mua sma ndin fare
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 03 Oct 2010, 19:53

nese sonte ndish vetem ik ke vendi dredhjess

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere
avatar
Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 13670
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Google prej Sun 03 Oct 2010, 21:43

nese sonte ndihesh vetem merr fara luledielli Very Happy :bed:


Edituar pėr herė tė fundit nga Google nė Sun 03 Oct 2010, 21:44, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Google
Google

Shteti : prishtina city
Postime : 80
Kyējet nė forum : 9384
Regjistruar mė : 30/09/2010
Profesioni : instruktore

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 03 Oct 2010, 21:44

Me mer ne telefon
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18363
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga albi prej Sun 03 Oct 2010, 21:57

do te ftoj ne forum
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13026
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga stralli prej Tue 05 Oct 2010, 14:00

Kujtohu per ditet e kaluara plot lumturi...
stralli
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 10040
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga E Dashuruar prej Tue 05 Oct 2010, 16:06

Me kujto

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
E Dashuruar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 12451
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga stralli prej Fri 08 Oct 2010, 13:06

E ngushėlloj shpirtin me romanca erotike...!
stralli
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 10040
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga deti prej Fri 08 Oct 2010, 14:14

Edhe kur jam vetem, nuk jam vetem keshtuqe kurre nuk ndjehem vetem. Mbase pak filozofike kjo, por eshte keshtu sic e them.
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14491
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 08 Oct 2010, 19:13

Nese ndihesh vetem mendo vetem ate qe ti deshiron
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18363
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga zymer prej Fri 08 Oct 2010, 20:38

nese ndihesh vetem, futu ne familjen e ketij forumi

firma.................................................................................................................................................................................
E cka eshte jeta nėse jo vallezim?
zymer
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 12518
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga blina prej Fri 08 Oct 2010, 22:35

thua qe sdo ta ndish vetmin a
avatar
blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 12344
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga stralli prej Tue 12 Oct 2010, 16:28

Do mendoj pėr atė qė e deshiroj....
stralli
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 10040
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga albi prej Tue 12 Oct 2010, 17:09

do mendoja per njonen
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13026
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 12 Oct 2010, 17:21

Mendo ate qe zemra degjon
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18363
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga stralli prej Fri 15 Oct 2010, 10:51

Kle@Love shkruajti:Mendo ate qe zemra degjon
Mendo per atė qė zemra tė rrah fort... love
stralli
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 10040
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Arjana prej Fri 15 Oct 2010, 14:20

lexo dhe rilexo ato qe shkruajte e ndoshta kupton cfare ke then...
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15802
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga stralli prej Mon 18 Oct 2010, 14:38

Dremitem duke lexuar si anija mbi valet e liqenit...
stralli
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 10040
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Vizitor prej Mon 18 Oct 2010, 14:41

Nese sonte ndihesh vetem, mos u frikso sepse zemen time e ke aty gjithmon qe S“ta lejone te njofesh vetmin!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga stralli prej Tue 19 Oct 2010, 13:23

Do ngrohem nė zjarrin e dashurisė imagjinative....
stralli
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 10040
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Arjana prej Tue 19 Oct 2010, 15:39

e ke ngase kurr sme ke ndjere prane ndonjehere ...
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15802
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga stralli prej Wed 20 Oct 2010, 08:57

prandaj,po pata pranė njė zjarr tė tillė do bėhem shkrumb e hi.... Mad
stralli
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 10040
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Gjimnazistja prej Wed 20 Oct 2010, 19:26

Nese sonte ndihesh vetem perdore kete mbreteri per te reflektuar ne lidhje me veten dhe te tjeret.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
Gjimnazistja
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11894
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 20 Oct 2010, 23:38

Mendo analizo ate qe ti deshiron
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18363
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Arjana prej Thu 21 Oct 2010, 02:18

eja klea ta tymosim e te qajme hallet bashke mi Razz
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15802
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Naki prej Thu 21 Oct 2010, 02:30

Mos keni frike policia eshte ne sherbim te popullit 24 ore ne dite edhe nese ju flini ne jemi zgjuar

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20009
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Arjana prej Thu 21 Oct 2010, 02:38

ler sherbimin ndaj popullit e eja sherbeu zonjushave ti Neutral
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15802
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Naki prej Thu 21 Oct 2010, 03:15

Arjana shkruajti:ler sherbimin ndaj popullit e eja sherbeu zonjushave ti
kalova andej nga Klea ajo ja kish fut gjumit kishte mbyllur dyert dhe kishte hapur dritaret. Pasi shkallet nuk i mora me vete vazhdova nga liqeni por edhe liqeni ishte thare fishkellova disa here nuk u degjua ze njeri. Mendova me vete me mire po kthehem prap se po zgjohet Raza e me mori mua e liga pastaj me sherbimin tim

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20009
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Arjana prej Thu 21 Oct 2010, 03:20

eja ti se Razen ta veme ne gjume e skupton gje hic Neutral
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15802
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi