» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Sa Aventura Keni Pasur Deri Tani??

Shko poshtė

Sa Aventura Keni Pasur Deri Tani??

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 07 Jun 2010, 11:05

avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11638
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa Aventura Keni Pasur Deri Tani??

Mesazh nga Bruneta prej Mon 07 Jun 2010, 14:03

1 avantur vetem

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12958
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa Aventura Keni Pasur Deri Tani??

Mesazh nga Drini prej Mon 07 Jun 2010, 14:39

Disa, por vertete nuk mbaj evidence
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11774
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa Aventura Keni Pasur Deri Tani??

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 07 Jun 2010, 16:00

Asnje
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11638
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa Aventura Keni Pasur Deri Tani??

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 07 Jun 2010, 17:51

Nje aventure kam pasur po qedo nuk u perputheshim me idete edhe mbaroj ,,ske cfar i ben i ka jeta keto gjera

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17550
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa Aventura Keni Pasur Deri Tani??

Mesazh nga Naki prej Mon 07 Jun 2010, 17:53

E kam harru bllokun e shenimeve ne pune neser mund te pergjigjem ne kete teme

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa Aventura Keni Pasur Deri Tani??

Mesazh nga Mirja prej Mon 07 Jun 2010, 17:55

Asnje
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11316
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa Aventura Keni Pasur Deri Tani??

Mesazh nga Interesant prej Mon 07 Jun 2010, 17:55

Naki shkruajti:E kam harru bllokun e shenimeve ne pune neser mund te pergjigjem ne kete teme

Naki mos i harro pa i treguar te gjitha ok, mos fsheh ndonje se ta zeme per te madhe hahahahaa
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13817
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa Aventura Keni Pasur Deri Tani??

Mesazh nga Naki prej Mon 07 Jun 2010, 17:59

Mirja shkruajti:Asnje
ja nisi shiu kendej nga ne

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa Aventura Keni Pasur Deri Tani??

Mesazh nga Geri prej Mon 07 Jun 2010, 18:09

E Dashuruar shkruajti:Asnje
Ke fillu duke e hedh posht ate aventur qe ke pas me mua per disa vjet apo cfar?

Une kam pas 2 aventura
1 me kete "E Dashuruara"
Dhe e 2 qe akoma jam dhe do jem me Erisen
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa Aventura Keni Pasur Deri Tani??

Mesazh nga Naki prej Mon 07 Jun 2010, 18:10

Geri shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Asnje
Ke fillu duke e hedh posht ate aventur qe ke pas me mua per disa vjet apo cfar?

Une kam pas 2 aventura
1 me kete "E Dashuruara"
Dhe e 2 qe akoma jam dhe do jem me Erisen
Geri hajt kqyr kqyr se del edhe njo

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa Aventura Keni Pasur Deri Tani??

Mesazh nga Interesant prej Mon 07 Jun 2010, 18:11

Geri mos u bej koprac lal NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13817
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa Aventura Keni Pasur Deri Tani??

Mesazh nga Geri prej Mon 07 Jun 2010, 18:14

Ore Naki un e di qe je polic ti po joo t'me mbash mend aventurat mua se s'tregohen te gjitha se o tulp hahahah

Ore Gazi,s'jam koprac more po cdo gje me karar hahahahaha
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa Aventura Keni Pasur Deri Tani??

Mesazh nga Naki prej Mon 07 Jun 2010, 18:15

Hahahahahah nuk kam faj une ore katundar ka faj sistemi qe memorizon cdo gje

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa Aventura Keni Pasur Deri Tani??

Mesazh nga Geri prej Mon 07 Jun 2010, 18:18

Naki shkruajti:Hahahahahah nuk kam faj une ore katundar ka faj sistemi qe memorizon cdo gje
O Naki ti ke ik hahahahaha.. dhe sot te pash qe s'je ne terezi ik e futi nji plazh me uj te ftoht si boni Gazi ta mbelesh veten hahahahhahaa
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa Aventura Keni Pasur Deri Tani??

Mesazh nga Arjana prej Mon 07 Jun 2010, 20:19

asnje,jam ne kerkim te aventures ende
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14989
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa Aventura Keni Pasur Deri Tani??

Mesazh nga Drini prej Mon 07 Jun 2010, 20:21

Eja e bejme bashk nje avanture Arjana!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11774
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa Aventura Keni Pasur Deri Tani??

Mesazh nga Arjana prej Mon 07 Jun 2010, 20:55

sdi si behen drini se vija une
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14989
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa Aventura Keni Pasur Deri Tani??

Mesazh nga Drini prej Mon 07 Jun 2010, 21:16

Eja pa ta tregoj si behet Arjana!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11774
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Sa Aventura Keni Pase Deri Tani??

Mesazh nga SamkaQika prej Sun 27 Jun 2010, 02:30

sa aventura keni pas deri tani?

avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9583
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa Aventura Keni Pasur Deri Tani??

Mesazh nga Drini prej Sun 27 Jun 2010, 07:50

A duhet me i numru me emra apo vetem numrin me e dhene?
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11774
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa Aventura Keni Pasur Deri Tani??

Mesazh nga Arjana prej Sun 27 Jun 2010, 14:58

te 199
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14989
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa Aventura Keni Pasur Deri Tani??

Mesazh nga Drini prej Sun 27 Jun 2010, 15:45

Arjana, paske mbetur keq per nje (1) moj....une jam ne ekipin e futbollit te boterorit!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11774
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa Aventura Keni Pasur Deri Tani??

Mesazh nga Bruneta prej Mon 28 Jun 2010, 22:08

Asnje deri me tani

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12958
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa Aventura Keni Pasur Deri Tani??

Mesazh nga Drini prej Mon 28 Jun 2010, 22:46

ZEMRUSHJA shkruajti:Asnje deri me tani

Gjynah moj ZEMRUSHE,,,po perse moj keshtu...eja te bejme nismetaren se bashku!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11774
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa Aventura Keni Pasur Deri Tani??

Mesazh nga shpejtimi prej Tue 29 Jun 2010, 22:57

Asnje....kurre.....
avatar
shpejtimi

Shteti : nen hirin e diteve te zeza....
Postime : 13
Kyējet nė forum : 8812
Regjistruar mė : 14/06/2010
Profesioni : Ndims mjeku

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa Aventura Keni Pasur Deri Tani??

Mesazh nga shpejtimi prej Tue 29 Jun 2010, 22:58

Arjana shkruajti:asnje,jam ne kerkim te aventures ende

po kerkon?
avatar
shpejtimi

Shteti : nen hirin e diteve te zeza....
Postime : 13
Kyējet nė forum : 8812
Regjistruar mė : 14/06/2010
Profesioni : Ndims mjeku

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa Aventura Keni Pasur Deri Tani??

Mesazh nga Adonisi prej Thu 01 Jul 2010, 02:01

Nje me deshire, nje aksidentalisht, nje kam qene i detyruar dhe e para nga kurreshtja.Pra vetem 4

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11466
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa Aventura Keni Pasur Deri Tani??

Mesazh nga Naki prej Thu 01 Jul 2010, 02:11

Adonisi shkruajti:Nje me deshire, nje aksidentalisht, nje kam qene i detyruar dhe e para nga kurreshtja.Pra vetem 4
ahahhaahahahhaah adonisi po kjo shenja pas numrit 4 cka simbolizon zerron apo

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa Aventura Keni Pasur Deri Tani??

Mesazh nga Adonisi prej Thu 01 Jul 2010, 02:17

Naki shkruajti:
Adonisi shkruajti:Nje me deshire, nje aksidentalisht, nje kam qene i detyruar dhe e para nga kurreshtja.Pra vetem 4
ahahhaahahahhaah adonisi po kjo shenja pas numrit 4 cka simbolizon zerron apo

A mos mendove se jam Don Zhuani apo Cazanova shqiptar une? Jo jo ajo shenja tregon se jam i merzitur dhe i piklluar dhe ne njefare menyre i zhgenjyer me veten se kam pasur vetem 4,kur e shoh se meshkujt tjere 4 aventura bejne per 1 vite!

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11466
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa Aventura Keni Pasur Deri Tani??

Mesazh nga SamkaQika prej Thu 01 Jul 2010, 12:57

hmmm sdii shum kam pas sun poe gjej nurmin hahahahah me shkru bree hahahahahah
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9583
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa Aventura Keni Pasur Deri Tani??

Mesazh nga Adonisi prej Thu 01 Jul 2010, 13:04

SamkaQika shkruajti:hmmm sdii shum kam pas sun poe gjej nurmin hahahahah me shkru bree hahahahahah

Per cudi tek femrat ndodh e kunderta me ate qe ndodh tek meshkujt! Meshkujt i mbajne mend aventurat dhe nuk i fshehin, por nuk i mbajn mend ate se sa femrave i jane ofruar-paraqitur.Kurse femrat nuk mbajne mend aventurat(!)dhe mbajn mend gjithe ata meshkuj qe i jane ofruar,bile nese nuk i mbajn mend edhe mbajne shenime per keto te fundit

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11466
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa Aventura Keni Pasur Deri Tani??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi