» Cila ėshtė miqėsia sot?
Elvana Gjata ne aksion Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Elvana Gjata ne aksion Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Elvana Gjata ne aksion Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Elvana Gjata ne aksion Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Elvana Gjata ne aksion Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Elvana Gjata ne aksion Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Elvana Gjata ne aksion 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Elvana Gjata ne aksion Vote_lcapElvana Gjata ne aksion Voting_barElvana Gjata ne aksion Vote_rcap 
Geri (7161)
Elvana Gjata ne aksion Vote_lcapElvana Gjata ne aksion Voting_barElvana Gjata ne aksion Vote_rcap 
lolita (6766)
Elvana Gjata ne aksion Vote_lcapElvana Gjata ne aksion Voting_barElvana Gjata ne aksion Vote_rcap 
Annika (6751)
Elvana Gjata ne aksion Vote_lcapElvana Gjata ne aksion Voting_barElvana Gjata ne aksion Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Elvana Gjata ne aksion Vote_lcapElvana Gjata ne aksion Voting_barElvana Gjata ne aksion Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Elvana Gjata ne aksion Vote_lcapElvana Gjata ne aksion Voting_barElvana Gjata ne aksion Vote_rcap 
Interesant (4173)
Elvana Gjata ne aksion Vote_lcapElvana Gjata ne aksion Voting_barElvana Gjata ne aksion Vote_rcap 
Arjana (3724)
Elvana Gjata ne aksion Vote_lcapElvana Gjata ne aksion Voting_barElvana Gjata ne aksion Vote_rcap 
albi (3377)
Elvana Gjata ne aksion Vote_lcapElvana Gjata ne aksion Voting_barElvana Gjata ne aksion Vote_rcap 
Adisa (3282)
Elvana Gjata ne aksion Vote_lcapElvana Gjata ne aksion Voting_barElvana Gjata ne aksion Vote_rcap 


Elvana Gjata ne aksion

Shko poshtė

Elvana Gjata ne aksion Empty Elvana Gjata ne aksion

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 09 Jun 2010, 10:19

Nėse iu themi se pėr pak ditė do tė shihni njė klip tė ri nga Elvana Gjata, ju me siguri njė ide do ta krijoni menjėherė apo jo? Duke qenė nė prag tė verės imagjinata juaj do tė shkojė tek ambientet e plazhit ku protagoniste ėshtė ajo, e ėmbėl dhe sensuale si gjithmonė. Nuk e keni gjetur, pasi bėhet fjalė pėr tjetėr gjė komplet…Kėtė herė Elvana ka vendosur qė tė na befasojė, madje mė shumė akoma, tė na shokojė. Kjo pasi kėsaj herė nuk do tė shohim njė klip, por njė film tė shkurtėr aksion, njė ilustrim i dy kėngėve tė ngjitura me njėra-tjetrėn qė vijnė nėn njė xhirim spektakolar qė tė lė pa frymė. Kėsaj here Elvana ka tejkaluar tė gjitha parashikimet tona duke ardhur me dy kėngė brenda njė klipi me tekste shumė interesante dhe me muzikė ritmike. Vajza e talentuar e kėngės do tė luajė njė rol shumė tė rėndėsishėm nė klipin qė do shohim. Ajo do jetė njė spiune qė me njė kod nė dorė do tė shkojė pėr njė mision, i cili pėrfundon me vrasjen prej saj tė atij qė mishėron tė keqen. Mė pas vijojnė xhirimet me helikopter, ku ulje ngjitjet e kėngėtares janė spektakolare. Me njė regji tė Ardit Roshit ėshtė preferuar qė ēdo skenė tė zhvillohej e vėrtetė dhe pa montazhe e manipulime kompjuterike. Madje nė shumė raste kėngėtarja rrėfen se: “kishte skena aq tė guximshme sa pavarėsisht se unė vazhdoja tė kėndoja, nė fakt pak frikė e kisha pasi helikopteri fluturonte pėrmbi kokėn time. Me kostume tė zeza tė punuara bukur nga stilistja Jona Muēa, kėsaj here do tė shohim njė Elvanė tjetėr, pasi krahas aftėsive si kėngėtare qė tashmė ia njohim tė gjithė, do tė shohim, edhe talentin e saj nė aktrim, mė atė fushė ku ajo ka treguar se e synon dhe ėshtė nė planet e saj tė afėrta. Njėra nga kėngėt e klipit ėshtė e kėnduar nė duet me Flori Mumajesin, i cili ėshtė edhe kompozitori i kėngėve. Elvana ėshtė e kėnqur pasi arriti qė klipi tė xhirohet nė brendėsi tė hidrocentralit tė Fierzės, gjė qė nuk kishte ndodhur mė parė pasi nuk lejohet dhe gjithēka shkoi mė sė miri edhe me skenat me helikopter tė cilin ia vuri nė dispozicion falas Ministria e Rendit. Tani nuk na mbetet gjė tjetėr vetėm tė durojmė edhe pak ditė derisa klipi tė jetė gati dhe tė shijojmė jo vetėm kėngėt e reja tė Elvanės por edhe kėtė ēmenduri tė fundit tė saj e cila pa dyshim do tė pėlqehet pėr gjetjen e veēantė. Gjithashtu kėngėtarja nxjerr albumin e saj tė dytė me 15 qershor ku shtatė kėngė do tė jenė tė reja. E nėse mendoni se kėto janė gjithēka qė mėsuam rreth tė rejave tė Elvanės, nė fakt ka edhe mė. Kėngėtarja menjėherė pas xhirimeve tė klipit pėr tė cilin folėm mė lart, do tė udhėtojė nė Kosovė pėr tė xhiruar njė tjetėr klip, e mė pas do tė ritkthehet nė bregdetin e jugut pėr tė bėrė njė klip vere. Natyrisht nuk do tė mungojė nė diskotekat dhe lokalet e bregdetit pėrgjatė gjithė verės…

Burimi: Panorama Plus
E Dashuruar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 12547
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi