» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Erjon Bogdani, dasme perrallore ne Napoli

Shko poshtė

Erjon Bogdani, dasme perrallore ne Napoli

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 09 Jun 2010, 10:20

Sulmuesi i kombėtares kuqezi, Erjon Bogdani ka celebruar nė martesė lidhjen me bukuroshen italiane Rossella Ariodante.
E diplomuar pėr jurisprudencė, vajza nga Salerno dhe djali nga Tirana vendosėn kurorėn nė qytetin e Salernos sot pasdite. Veshjet e ciftit i ka krijuar stilisti Gianni Molaro.
Nga Shqipėria nė Napoli janė ulur me njė avion privat tė gjithė tė afėrmit dhe miqtė e bomberit qė do marrin pjesė nė dasmėn madhėshtore. Dėshmitarė i dhėndrrit nė kishėn Sant’Anna ishte lojtari i Napolit Leandro Rinaudo.
Numri i tė ftuarve shkon rreth 250 dhe mbremja private do tė zhvillohet nė vilėn “Rocca Matilde” tė Napolit. Ata janė njohur nė periudhėn kur Erjoni aktivizohej nė radhėt e Salernitanės dhe qė prej asaj kohe nuk janė ndarė mė.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11638
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi