» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Shqiperia madhe nje realitet apo utopi...

Shko poshtė

Shqiperia madhe nje realitet apo utopi...

Mesazh nga Arjana prej Fri 11 Jun 2010, 00:09

Ne memorjen historike te nje kombi gdhenden fatkeqesite dhe padrejtesite qe ai peson nga neglizhenca e vete kombit ose nga prepotenca e fuqive me te medhe qe vendosin fatet e tij. Ne kemi shansin historik te behemi pjestar te nje evenimenti historik ku ne hije po vendoset drejtesia dhe ne nje te ardhme te afert behet realitet nje deshire dhe nje amanet i brezave qe luftuan per kete dite dhe sakrifikuan dhe jeten ne emer te nje ideali kaq brilant. Pa dashur te vazhdoj me tej mendoj te japim argumenta pro dhe kunder se si e mendojme ne kete bashkim mbarshqiptar, ne te gjitha rrafshet..
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shqiperia madhe nje realitet apo utopi...

Mesazh nga Besi prej Fri 11 Jun 2010, 18:17

Shqiperia Etnike apo Natyrale(dhe jo e madhe),eshte nje realitet pasiv.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10769
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shqiperia madhe nje realitet apo utopi...

Mesazh nga Arjana prej Fri 11 Jun 2010, 22:57

Shqiperia nuk mund te jete as e madhe dhe as e vogel,ajo do te jete Etnike,Dhe ky esht termi qe ne te gjithe duhet te perdorim duke perfshire ne te te gjitha trojet Shqiptare
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shqiperia madhe nje realitet apo utopi...

Mesazh nga Katilja prej Fri 21 Jun 2013, 12:05

Besi shkruajti:Shqiperia Etnike apo Natyrale(dhe jo e madhe),eshte nje realitet pasiv.

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7111
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shqiperia madhe nje realitet apo utopi...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi