» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 20 Aug 2009, 19:22

c,fare mendoni a jan me mendjemdhenj vajzat apo djemt?

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Genci-fr prej Sun 23 Aug 2009, 01:49

po kjo esht mese e ditur se mendjemadhesia konfiguron me shum tek femrat se sa tek meshkujt

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10430
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga krayzi prej Sun 23 Aug 2009, 14:48

Mendoj se ka edhe djem por edhe vajza mendje madh-e d.m.th ne te dy gjinit.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11320
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Geri prej Mon 24 Aug 2009, 00:02

Varet kush ka me shum lek esht me mendje modh.. ska rendesi gjinia Very Happy
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Naki prej Mon 24 Aug 2009, 02:22

Mendjemadhsia eshte nji lloj maske paraqitje nga jasht per tu ngritur edhe kur nuk ka vlera eshte forme aktruese e tyre qe nuk jan te pregatitur dhe nuk kan shum peshe ne jete por me anen e mendjemadhsise mundohen te jen dikusha te jen faktore. Zakonisht njerzit qe jan ma te thjesht ne dukje kan ma shume vlera se mendjemdhenjet pa marr parasysh gjinin kjo eshte deshmuar ne praktiken jetsore te secilit nga ne se shofim cdo dite gjera te tilla.
Mirpo une prap ne lidhje me kete teme do te thoja:
Ka njerez qe kan natyre qe ne shikim pa i njohur mire duken se jane mendjemedhenje kurse kur rrin me ta ndryshon komplet mendimin ,keshtuqe pa e njohur mire nje njeri nuk mund ta gjykojme ne asnje aspekt .

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga deti prej Mon 24 Aug 2009, 14:55

Mendjemadhesia si ves jo i mire tek njerezit, eshte i pranishem tek dy gjinitė. Sot kjo eshte e shprehur pak me shume tek vajzat perderisa ne vitet me perpara me kete dukuri dominonin djemte.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13669
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Voglushja prej Mon 24 Aug 2009, 15:01

Shume e thjesh tek vajzat ka shume mendjemadhesi! danc

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12334
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 24 Aug 2009, 19:08

tek vajzatttt

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12848
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 08 Sep 2009, 21:22

Mendejemadhesia eshte nje ves qe e kane njerezit e dobet ne jete.Duke qene mendjemedhenje shfaqin hapur mungesen e sjelljes, mendojne se keshtu do jene dhe do e bejne jeten me interesante.Vajzat jane ato qe jane mendjemedha per shkak te komplekseve te medha qe kane.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Genci-fr prej Wed 09 Sep 2009, 00:32

po tek vajzat mendoj edhe ska sen qe ma ndrron mendimin

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10430
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Aristogata prej Wed 09 Sep 2009, 11:55

te dyja gjinit

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10618
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga olsaaa prej Wed 09 Sep 2009, 12:38

te dy palet jan edhe gocat edhe cunat

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11326
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Genci-fr prej Wed 09 Sep 2009, 13:55

por aama me shum te gocaaat

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10430
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga olsaaa prej Wed 09 Sep 2009, 13:56

amannnnnnn amannnnn te meshkuj edhe me shum

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11326
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Genci-fr prej Wed 09 Sep 2009, 13:58

nyuk esht e vertet pse gocat bajn take

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10430
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga olsaaa prej Wed 09 Sep 2009, 14:00

ncuk take bej edhe cunat , gocat ekan vetem si fakt

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11326
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Genci-fr prej Wed 09 Sep 2009, 14:00

nuk esht e vertet se djemt bajn take po aq te larta se vajzat

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10430
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga olsaaa prej Wed 09 Sep 2009, 15:31

po po ajo edhe shihet se ne mbajm take po thjesht kshtu jan jan per goca nuk jan diq per mendjmadhsi ato

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11326
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Drini prej Wed 09 Sep 2009, 15:49

Dihet qe femrat jane me mendjemedha se meshkujt!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11765
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga olsaaa prej Thu 10 Sep 2009, 12:04

dihet me shum se kurr jan meshkujttttttt

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11326
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Drini prej Thu 10 Sep 2009, 15:50

olsaaa shkruajti:dihet me shum se kurr jan meshkujttttttt

Mund te bejme gara sa te duash olsaaa ne kete teme, por ne asnje menyre meshkujt nuk mund te jene me mendjemedhenj se femrat!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11765
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga olsaaa prej Thu 10 Sep 2009, 16:31

drini pse nuk e prano se ju jeni mendjemdhnjet tani per tani

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11326
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Albanian_Girl prej Thu 10 Sep 2009, 20:00

Me ardhjen e demokracise ne vendet tona pak si shume gjinia te ciles i perkas une jan me mendjemedhaja ndoshta zakoni dhe ligjet familjare qe kishin viset shqiptare kan bere te veten dhe me lirimin e kesaj pak sa kemi ngritur koken me shume seq duhet. Personalisht urrej menjemedhat pa marr parasysh gjinin.
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11921
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Genci-fr prej Thu 10 Sep 2009, 22:51

ALBANIAN_GERL me vjen mir qe je pajtuar ve realitetin sepse olsa po debaton rreth kesa teme kur dihet qart se tek gjinia femrore esht mendjemadhesia ne krahasim me djemet

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10430
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 11 Sep 2009, 18:05

Mendjemadhsia ves ėsht njė dukuri e pa vlerė dukuri e shėmtuar armė e tė ligut injorantve
me mendjemadhsinė disa mundohen ta paraqesin madheshtinė qė nuk e kan
Mendjemadhsia ėsht jo civilizuese munges kulture dhe formimi jan njerz q enuk kan shum vetedija dhe dritė nuk jan vizionarė dhe nuk jan ashtu si paraqiten
Mendjemadhsia ėsht nji lloj maske paraqitje nga jasht per tu ngritur edhe kur nuk ka vlera
ėsht formė aktruese e tyre qė nuk jan te pregatitur dhe nuk kan shum peshė nė jetė por me anen e mendjemadhsisė mundohen te jen dikusha te jen faktorė
Mendjemadhsia ėsht shum e dėmshme per shoqerinė mendjemadhi ėsht shum i papershtatshem ne shoqeri dhe nuk esht njeri praktik
Zakonisht njerzit qe jna ma te thjesht ne dukje kan ma shum vlera se mendjemdhejt kjo esht deshmuar ne praktiken jetsore neper pervoja

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga olsaaa prej Fri 11 Sep 2009, 19:57

te dy gjinit po me shum meshkujt

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11326
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Drini prej Sat 12 Sep 2009, 11:33

Albanian_Girl shkruajti:Me ardhjen e demokracise ne vendet tona pak si shume gjinia te ciles i perkas une jan me mendjemedhaja ndoshta zakoni dhe ligjet familjare qe kishin viset shqiptare kan bere te veten dhe me lirimin e kesaj pak sa kemi ngritur koken me shume seq duhet. Personalisht urrej menjemedhat pa marr parasysh gjinin.

Pse disi po pajtohem gjithenje me thenjet e tua moj Albanian_Girl?
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11765
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga olsaaa prej Sat 12 Sep 2009, 14:10

edhe pse te dy gjini jan mendej madhsi po ne fak i urrj uen

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11326
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga krayzi prej Sat 12 Sep 2009, 19:44

Tek vajzat me shum.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11320
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga olsaaa prej Sat 12 Sep 2009, 21:56

nuk ka dallime te dy gjinit

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11326
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Genci-fr prej Sun 13 Sep 2009, 02:55

mendjemadhesia konfogiron tek te2 gjinit mir po mendoj qe tek vajzat mir po ehd djemet nuk mbesin shum mbrapa...

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10430
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga olsaaa prej Sun 13 Sep 2009, 12:24

tek vajzat me shum po atyre ju ka lezet disi

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11326
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Drini prej Sun 13 Sep 2009, 13:32

Sepse je ti vajze a?
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11765
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 13 Sep 2009, 13:35

un jam femer per vete edhe them se ne te dyja anet ka mendjemadhesi mbase me shum nga ana jone

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Genci-fr prej Sun 13 Sep 2009, 16:10

me vjen mir nga ana juaj qe po e pranoni

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10430
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Drini prej Sun 13 Sep 2009, 16:23

Genci, duhet ta pranojne sepse eshte fakt i pa mohueshem.
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11765
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 13 Sep 2009, 16:35

Femrat duke u perpjekur te ndihen te pavaruara, te lira, shpesh tregojne fodullizem.Le te marrim shembullin me te thjeshte: vereni me kujdes nje femer duke hyre ne nje bar, gjithmone me nje hyrje madheshtore dhe shume mosperfillese, aspak te buzeqeshura dhe duke dashur te jene te rafinuara gabojne ne veprime dhe sjellje.Cdo kush nga e ka me te lehte te krijoj shoqeri me nje mashkull sesa nje me femer.Merrni shembuj forumet te cilet ju kaloni nje pjese te kohes se lire dhe kuptoni nga cila ane do hasni ne mendjemadhesi....

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Genci-fr prej Sun 13 Sep 2009, 16:37

po esht e verttet ndoshat edhe pa dashje hasni ju femrat ne mendjemadhesi ndoshta nuk e keni qellimin mir po ashtu shihet

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10430
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga olsaaa prej Tue 15 Sep 2009, 17:10

te dy gjinit jan mendjemadhsi pa dallallim

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11326
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Drini prej Wed 16 Sep 2009, 10:54

arla shkruajti:Femrat duke u perpjekur te ndihen te pavaruara, te lira, shpesh tregojne fodullizem.Le te marrim shembullin me te thjeshte: vereni me kujdes nje femer duke hyre ne nje bar, gjithmone me nje hyrje madheshtore dhe shume mosperfillese, aspak te buzeqeshura dhe duke dashur te jene te rafinuara gabojne ne veprime dhe sjellje.Cdo kush nga e ka me te lehte te krijoj shoqeri me nje mashkull sesa nje me femer.Merrni shembuj forumet te cilet ju kaloni nje pjese te kohes se lire dhe kuptoni nga cila ane do hasni ne mendjemadhesi....

arla, plotesisht me vend, duke shtuar se kjo vlen edhe ne rruge, duke dashur te jene ne qender te vemendjes, paraqiten tamam fodulle.
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11765
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi