» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


A i frikesohesh vdekjes?

Shko poshtė

A i frikesohesh vdekjes?

Mesazh nga Arjana prej Wed 30 Jun 2010, 23:38

Ka shum njerz se menjeher qe ta bier llafi per vdekje i humbe harmonia apo gezimi e kjo ben qe ata ti friksohen vdekjes ?
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A i frikesohesh vdekjes?

Mesazh nga Adonisi prej Wed 30 Jun 2010, 23:44

Vdekjes se rend po, te lehtes jo.E kisha nje periudh ku vet mendimi per vdekjen me humbte disponimin e momentit te dites apo edhe te gjithe javes.Sot eshte pak me ndryshe.E kam tejkalu ate periudh dhe nuk e kam problem ta mendoj apo ta diskutoje ne shoqeri.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11379
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A i frikesohesh vdekjes?

Mesazh nga Elda prej Thu 01 Jul 2010, 01:03

Jo Zoti me ka krijuar dhe duhet me menduar se duhet edhe per tu Flijuar
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9522
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A i frikesohesh vdekjes?

Mesazh nga Mirja prej Thu 01 Jul 2010, 01:04

Po shum i frigohem vdekjes
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11229
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A i frikesohesh vdekjes?

Mesazh nga Elda prej Thu 01 Jul 2010, 01:06

Jo aspak
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9522
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A i frikesohesh vdekjes?

Mesazh nga lolita prej Thu 01 Jul 2010, 02:23

Elda shkruajti:Jo aspak
Un Elda shum

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15472
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A i frikesohesh vdekjes?

Mesazh nga Elda prej Thu 01 Jul 2010, 02:26

lolita shkruajti:
Elda shkruajti:Jo aspak
Un Elda shum

nuk e dija se je kaq frigacake

jo aspak
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9522
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A i frikesohesh vdekjes?

Mesazh nga Elhamiu prej Thu 01 Jul 2010, 07:43

vdekja per burra eshte ahahaha

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12770
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A i frikesohesh vdekjes?

Mesazh nga SamkaQika prej Thu 01 Jul 2010, 13:26

Jo qka te vjen nga zoti mir se vjen
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9496
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A i frikesohesh vdekjes?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 01 Jul 2010, 14:58

Eshte e frikshme por smundim ti ikim, pate frig apo jo ke me vdek

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A i frikesohesh vdekjes?

Mesazh nga Naki prej Thu 01 Jul 2010, 15:03

Mund te shkruajm sa te duam dhe te themi JO por ne fakt genjejme. Nuk ka qenje njerzore qe nuk i frigohet vdekjes ( bej dallim ne disa raste kur qenja njerzore ka obligim ose eshte detyruar ta bej kete per x shkaqe apo raste ) se po te mos frigohej do te ndodhnin cdo dite pa numer.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A i frikesohesh vdekjes?

Mesazh nga Kotelja prej Thu 01 Jul 2010, 15:08

I frikesohem per nje gje te vetme: me gjithe barren e pendeses mbi supe kam ende borxhe ndaj Krijuesit.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13767
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A i frikesohesh vdekjes?

Mesazh nga SamkaQika prej Thu 01 Jul 2010, 17:15

hahah ishalla tranon se snuk e keni qare pa dek ahahahahha
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9496
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A i frikesohesh vdekjes?

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 01 Jul 2010, 17:48

Kemi lindur edhe do vdesim dikur prandaj them qe kam frike por nje gje mendoj ishalla me vjen pa e degjuar

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A i frikesohesh vdekjes?

Mesazh nga Katilja prej Wed 03 Jul 2013, 19:59

jooooo

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7117
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A i frikesohesh vdekjes?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 04 Jul 2013, 23:04

 Jo aspak dhe sa me heret te jete vdekja aq me e lehte do jete jeta .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A i frikesohesh vdekjes?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi