» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Shoqėria ėshtė e domosdoshme pėr Jetė tė Lumtur

Shko poshtė

Shoqėria ėshtė e domosdoshme pėr Jetė tė Lumtur

Mesazh nga Arjana prej Thu 08 Jul 2010, 19:52

Personat tė cilėt kanė miq jetojnė tė lumtur dhe tė shėndoshė, ndėrsa jeta e tyre ėshtė mė e baraspeshuar. Njė studim i gjerė, i cili ėshtė realizuar te femrat, tregon se femrat tė cilat kanė shokė tė mirė pėr tė biseduar janė shumė tė lumtura nė jetė. 76% e tyre kanė thėnė se kanė qenė mė tė lumtura pas ēdo bisede me shokėt pėr problemet e tyre. 75% e femrave janė tė lumtura edhe kur bashkėbisedojnė me shoqet e tyre, duke llogaritur edhe shakatė e pėrbashkėta, tė cilat vetėm ato i kuptojnė. Nė shoqėrinė e femrave ėshtė e nevojshme tė ekzistojė besimi. 55% e femrave tė anketuara kanė thėnė se do tė dilnin nė njė takim me njė mashkull tė panjohur nėse shoqet e zgjedhin. Autorėt e studimit thonė se kėto tė dhėna tregojnė se shoqėria kualitative ėshtė shumė e rėndėsishme pėr mėnyrėn moderne dhe tė shpejtė tė jetesės, sepse mundėson jetė mė tė lumtur. Komunikimi i rregullt me miqtė, iu mundėson femrave qė tė ndihen tė vlefshme dhe tė dėshiruara.
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15058
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shoqėria ėshtė e domosdoshme pėr Jetė tė Lumtur

Mesazh nga Adonisi prej Fri 09 Jul 2010, 10:05

Shoqeria eshte vetem hije e lumturise se nje personi!

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11535
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shoqėria ėshtė e domosdoshme pėr Jetė tė Lumtur

Mesazh nga Arjana prej Fri 09 Jul 2010, 16:03

Te pakten ketu bie dakort me ju
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15058
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shoqėria ėshtė e domosdoshme pėr Jetė tė Lumtur

Mesazh nga Katilja prej Sat 13 Jul 2013, 18:15

esht por ntshumten e rasteve esht edhe dashakeqese

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7273
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shoqėria ėshtė e domosdoshme pėr Jetė tė Lumtur

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi