» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Fakt.......................

Shko poshtė

Fakt.......................

Mesazh nga SamkaQika prej Wed 14 Jul 2010, 11:15

Fakt eshte se cdokush kemi deshire te thuajm dicka......
Fakt eshte se te gjith ndonjeher gabojm......


Fakt .........!


vazhdojeni...
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9580
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga Arjana prej Wed 14 Jul 2010, 13:00

fakt qe jam vetem ketu tani
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14986
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga Kotelja prej Wed 14 Jul 2010, 13:25

Fakt qe kontrolli i prinderve ndaj femijeve po humbet cdo dite per shkak te linjave te dobeta te komunikimit. Modernizim i coroditur!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13851
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga Interesant prej Wed 14 Jul 2010, 14:06

Fakt eshte qe jam duke i percjell dy antar, nje mashkull dhe nje femer, te cilet kan ndruar vetem pseudonimin e behen sikur jane te huaj ketu , kinse nuk e njofin asnje dhe asnje nuk i njef, por fakt eshte qe shume mire e di se kush jane , keshtu qe kungulli mbi uje nuk shkon shume !
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13814
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga Gjimnazistja prej Wed 14 Jul 2010, 14:18

Fakt eshte qe sot cdo gje po shkon drejt materializimit, tashme njeri tjetrin po e shohim thjesht si send perfitimi dhe jo me si qenie njerezore, sic benim dikur!

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11078
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga Arjana prej Wed 14 Jul 2010, 14:51

fakt qe sot u be nami ne forum,hyri gjimnazistja yessssssssss
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14986
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga Vizitor prej Wed 14 Jul 2010, 14:55

Fakt qe nje person si Gjimnazistja nuk harrohet kurr nje Mike e till ,gjithashtu na gezon fakti qe ajo do jet ne shoqerin ton perseri

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga Arjana prej Wed 14 Jul 2010, 15:04

fakt qe iku pa me persh
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14986
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga albi prej Wed 14 Jul 2010, 15:51

fakt se koj vajz asht shum e sjellshme
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12210
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga Vizitor prej Wed 14 Jul 2010, 16:23

Fakt eshte se me mir te mbash nje Qen te besushem ne shpi se sa nje person rrugaq!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga Arjana prej Wed 14 Jul 2010, 16:57

fakt qe plasem nga vapa ketu
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14986
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 14 Jul 2010, 19:20

Fakt eshte kur krijon besim tek nje shoqeri qe ka mbi 10 fytyra

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17547
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga SamkaQika prej Wed 14 Jul 2010, 20:31

Fakt asht qe Ju duaa Qummm
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9580
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga albi prej Wed 14 Jul 2010, 22:24

fakt asht se ka persona se te lendojn ne shpirt por ata jon ne vetmi
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12210
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga Gjimnazistja prej Thu 15 Jul 2010, 12:54

Fakt eshte qe Anna dhe Princesha, mbeten miket e mia me te mira, faleminderit prej te dyjave. Ju pershendes.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11078
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga Vizitor prej Thu 15 Jul 2010, 13:10

Fakt se nje Njeri si Gjimnazistja nuk harrohet kurr,jo vetem qe nuk te harojm po mburremi qe kemi nje Mike si ty,uroj te jemi gjithmon Mike te pandashme!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga SamkaQika prej Thu 15 Jul 2010, 18:15

Fakt asht se temat po vjedhen prej ni faqes tjter edhe po puston ktu kjo asht faktttttttttttttttt
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9580
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga deti prej Thu 15 Jul 2010, 18:50

Fakt eshte se jemi nje forum shume i vecant.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13675
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga Adonisi prej Thu 15 Jul 2010, 19:01

Fakt eshte se fyerjet jane si procesionet, kthehen gjithnje ne piken e nisjes.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11463
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga deti prej Thu 15 Jul 2010, 19:09

Fakt eshte se te sillesh ne rrethin vicioz do thote te mos dish ta gjesh rrugen e drejtimit te duhur.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13675
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga albi prej Thu 15 Jul 2010, 21:26

fakt se kam ne forum miq te mir dhe per at dhe hy ne forum
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12210
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga Adonisi prej Thu 15 Jul 2010, 21:29

Fakt eshte se ai qe shkon pertej detit ndryshon qiellin, por jo shpirtin.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11463
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga albi prej Thu 15 Jul 2010, 21:35

fakt asht se dilli si rrezit te gjith nji soj
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12210
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga Mirja prej Thu 15 Jul 2010, 21:41

Fakt se ka njerz te mir ne ket forum
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11313
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 15 Jul 2010, 21:50

Fakt se gjdo njeri duhet te shikoj veten e vet pastaj te flasi hahaha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17547
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga Adonisi prej Thu 15 Jul 2010, 22:04

Fakt eshte se sot plot femrave nuk u kujtohen as inicialet e dashnoreve, sepse kane pasur "pak" dhe mundohen te luajn rolin e te emes se Jezu Krishtit!!!!

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11463
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga Arjana prej Thu 15 Jul 2010, 22:18

fakt qe plasi derri ketej,ben shum vape,40g sot
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14986
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga PRINCO prej Thu 15 Jul 2010, 23:04

Fakt eshte qe sonte ketu neket forum paska plot on

firma.................................................................................................................................................................................
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė, i dėgjueshėm nė kohė tė pleqėrisė.
Aty ku ska MORAL, Ligji nuk ka vler........
avatar
PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 9391
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Jul 2010, 09:09

Fakt eshte se Miqet e vertet jan nje thesar per ne!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga deti prej Fri 16 Jul 2010, 11:46

Fakt eshte edhe kjo se perderisa ka muzg do te kete edhe agim.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13675
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga albi prej Fri 16 Jul 2010, 12:08

fakt asht se ti je person i edukum
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12210
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga Arjana prej Fri 16 Jul 2010, 14:27

fakt se kriza ekonomike na ka prek te gjithve pa perjashtim
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14986
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga Mirja prej Sat 17 Jul 2010, 22:23

FAKT se eke teperu
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11313
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga Arjana prej Sun 18 Jul 2010, 08:48

fakt qe jam teper nervoze tani me veten
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14986
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga lolita prej Tue 20 Jul 2010, 01:29

Fakt se me mungon shum

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15556
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga deti prej Wed 21 Jul 2010, 09:15

Fakt eshte se qingji i bute i thithė dy nena,
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13675
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga Kotelja prej Wed 21 Jul 2010, 09:23

Fakt eshte se morali eshte arma me e forte ne jeten e nje femre. Me kete arme deperton cdo labirint, thyen cdo barriere, ballehapur!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13851
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga deti prej Wed 21 Jul 2010, 09:27

Fakt eshte se dashuria e femres (nenes) thyen edhe barierat me te medha te qenjes njerezore.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13675
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga Katilja prej Sat 20 Jul 2013, 12:55

qe edhe me tfamshmit ne bot nje dit do te vdesin

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7201
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga Vizitor prej Sat 20 Jul 2013, 20:41

 Fakt eshte qe jeta po ecen dhe ne po plakemi.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fakt.......................

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi