» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Linda per te jetuar dhe jetoj per te vdekur!!!

Shko poshtė

Linda per te jetuar dhe jetoj per te vdekur!!!

Mesazh nga Arjana prej Tue 20 Jul 2010, 14:15

doja te diskutonim pak keto fjale megjithese nuk bej dot filozofin;-)
Besoj
se eshte nje tem e gjere dhe do te ket diskutime plot!!
jeni te
mirperitur!!
nuk eshte nevoja qe te flisni me fjale te medhaja,vetem
shprehni mendimin tuaj si tju vij ne mendje ;-)
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Linda per te jetuar dhe jetoj per te vdekur!!!

Mesazh nga SamkaQika prej Tue 20 Jul 2010, 22:34

Po niher per te Jetuar e tana dikur per te Vdekur syneee
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9574
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Linda per te jetuar dhe jetoj per te vdekur!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 20 Jul 2010, 22:50

Linda per te jetuar nje varferi dikur ,,Tani dua te vdes me dijeni edhe krenari

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Linda per te jetuar dhe jetoj per te vdekur!!!

Mesazh nga Kotelja prej Wed 21 Jul 2010, 09:41

Linda per te adhuruar dhe do te vdes per tu shperblyer.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13845
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Linda per te jetuar dhe jetoj per te vdekur!!!

Mesazh nga deti prej Thu 22 Jul 2010, 11:00

Linda ngase ashtu deshen, jetoj ngase ashtu dua, do te vdes sic do te jete e shkruar.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13669
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Linda per te jetuar dhe jetoj per te vdekur!!!

Mesazh nga Arjana prej Thu 22 Jul 2010, 14:21

E vetmja gje qe dime me siguri eshte kjo jete qe na eshte dhene. Nuk
dime tamam si ta jetojme e ti japim kuptim, pasi NUK kemi eksperienca te
meparshme. Per ne kjo eshte jeta e pare... mbase dhe e fundit....

po
patjeter qe sdo te dime asnjehere se si ta jetojme po nuk i gjetem
kuptimin dhe pikerisht ajo bota tjeter eshte kuptimi padiskutim.
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Linda per te jetuar dhe jetoj per te vdekur!!!

Mesazh nga Katilja prej Sat 20 Jul 2013, 12:53

linda duke qar kur tgjith qeshin do vdes duke qesh kur tgjith do qajn

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7195
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Linda per te jetuar dhe jetoj per te vdekur!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi