» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Durimi- Saber i thojke Gjyshi im!

Shko poshtė

Durimi- Saber i thojke Gjyshi im!

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 14 Aug 2010, 14:30

Gjyshi thojke lum ai qe ka saber me demek durim, ai person qe ka durim i ka te gjitha dyert e hapura!


Po ju anetar sa keni durim dhe sa e vlersoni ate?
Kur nuk keni treguar ndonjeher durimin a mund ti tregoni pasojat?
A eshte mire te kemi durim ?

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11530
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Durimi- Saber i thojke Gjyshi im!

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 14 Aug 2010, 16:21

E Dashuruar shkruajti:Gjyshi thojke lum ai qe ka saber me demek durim, ai person qe ka durim i ka te gjitha dyert e hapura!


Po ju anetar sa keni durim dhe sa e vlersoni ate?

Kur nuk keni treguar ndonjeher durimin a mund ti tregoni pasojat?
A eshte mire te kemi durim ?

1. ooo te kisha saber bre une do kisha diq pran sod po sbera durim hiq
2. po spata durim humba personin qe dua ende e vuj per te
3. mora mesim teper shum qe duhet te kem durim sum shum shumm

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12749
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Durimi- Saber i thojke Gjyshi im!

Mesazh nga Katilja prej Fri 06 Sep 2013, 13:10

I DURUARI I FITUARI HMM KAM DURU KUR TVIJ MOMENTI DO NXJERR KTHETRAT E MIJA PER KUNDERPERGJIGJE

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7096
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Durimi- Saber i thojke Gjyshi im!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi