» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mirė se erdhe motėr Arjeta! Te uroj ta kalosh sa me bukur ne forumin tone!

Shko poshtė

Mirė se erdhe motėr Arjeta! Te uroj ta kalosh sa me bukur ne forumin tone!

Mesazh nga Dode Progni prej Sat 14 Aug 2010, 22:22Mirė se erdhe motėr Arjeta! Te uroj ta kalosh sa me bukur ne forumin tone!
avatar
Dode Progni
VIP

Shteti : Tirane
Postime : 78
Kyējet nė forum : 9316
Regjistruar mė : 09/04/2010
Profesioni : Historian-Pension

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se erdhe motėr Arjeta! Te uroj ta kalosh sa me bukur ne forumin tone!

Mesazh nga Mirja prej Sat 14 Aug 2010, 23:45

Pershendetje Arjeta mir se ke ardh ne shoqrin ton
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11391
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se erdhe motėr Arjeta! Te uroj ta kalosh sa me bukur ne forumin tone!

Mesazh nga albi prej Sat 14 Aug 2010, 23:48

mir se te gjeta mirja
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12288
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se erdhe motėr Arjeta! Te uroj ta kalosh sa me bukur ne forumin tone!

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 15 Aug 2010, 01:22

Arjeta mire se erdhe ne kete forum edhe ne pranine e shoqerise tone, Te urojme nje argetim te kendshem ne mesin e kesaj shoqerie me rrespekt Kle@

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17625
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se erdhe motėr Arjeta! Te uroj ta kalosh sa me bukur ne forumin tone!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 15 Aug 2010, 08:23

Arjeta mir se erdhe te uroj te ja kalosh mire ne mesin ton, na behet qefi qe zgjedhe kete Forum te mrekullushem dhe Miqesor.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se erdhe motėr Arjeta! Te uroj ta kalosh sa me bukur ne forumin tone!

Mesazh nga albi prej Sun 15 Aug 2010, 09:56

mir se erdhe arjeta ne mesin ton
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12288
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se erdhe motėr Arjeta! Te uroj ta kalosh sa me bukur ne forumin tone!

Mesazh nga Annika prej Sun 15 Aug 2010, 10:20

Mirė se erdhe Arjeta

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15310
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje

Mesazh nga Jeta Love prej Sun 15 Aug 2010, 15:34

Mir se ju gjeta vella Dodė, Pershendetje te perzemerta per ju dhe ju uroj nje dit te bukur.
avatar
Jeta Love

Postime : 199
Kyējet nė forum : 8935
Regjistruar mė : 14/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se erdhe motėr Arjeta! Te uroj ta kalosh sa me bukur ne forumin tone!

Mesazh nga Jeta Love prej Sun 15 Aug 2010, 15:39

Ju faleminderoj te gjithve per mikpritjen tuaj, Adminsitratoret dhe antaret, mir se ju gjeta dhe ju uroj kalimn te kendshem
Rrespekt

firma.................................................................................................................................................................................
Na fal zot fajet tona ashtu si i falim ne fajtoret tan


pale 323232 pale
avatar
Jeta Love

Postime : 199
Kyējet nė forum : 8935
Regjistruar mė : 14/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se erdhe motėr Arjeta! Te uroj ta kalosh sa me bukur ne forumin tone!

Mesazh nga Arjana prej Sun 15 Aug 2010, 19:51

ARJETA MIRE SE ERDHE NE KETE FORUM,JENI E MIREPRITUR DHE SHPRESOJME TJU PELQEJ MES KESAJ SHOQERIE
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15064
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se erdhe motėr Arjeta! Te uroj ta kalosh sa me bukur ne forumin tone!

Mesazh nga Jeta Love prej Sun 15 Aug 2010, 20:39

Faliminderit per mikpritjen tuaj moter Arjana, jeni me te vertet te shkelqyer ne ket forum qe me ka sygjeru Miku kusheriri a po me mir te them vellau Dodė Progni qe e pershendes shumm...
Ju uroj te kaloni sa me bukur moter, Rrespekt....
Tė nėntė malet n'log t'kuvendit
Kujt po i qeshka kryet e vėndit
Kujt i kėndoj ma mir grykėholla
Kush ka vra Pashė e Begolla.

N'qaf tė Agrit hapa-hapa
Dėrgut Pash kush tė kthej mrapa?
Kush e skuqi at flamur
Kėta janė Nikaj-Mertur.

Ballė Serbis kush ngrit flamurin
Kush mur gjak pėr Bajram Currin
Kujt po i sjell dora pranver
Kėtyre trimave me shum vler......

Nė ate themel ma i forti gur
Kėta janė Nikaj-Mertur.............


avatar
Jeta Love

Postime : 199
Kyējet nė forum : 8935
Regjistruar mė : 14/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se erdhe motėr Arjeta! Te uroj ta kalosh sa me bukur ne forumin tone!

Mesazh nga Naki prej Mon 16 Aug 2010, 02:30

Te pershendes Arjeta dhe mire se na erdhe ne mesin tone

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19271
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se erdhe motėr Arjeta! Te uroj ta kalosh sa me bukur ne forumin tone!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi