» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


U zhgenjeva nga......

Shko poshtė

U zhgenjeva nga......

Mesazh nga Arjana prej Sun 19 Sep 2010, 20:10

nga vetvetja mendoja se isha e forte .
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: U zhgenjeva nga......

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 19 Sep 2010, 22:14

Ne shum gjera asurde

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: U zhgenjeva nga......

Mesazh nga albi prej Sun 19 Sep 2010, 22:16

nga shum gjera
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12126
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: U zhgenjeva nga......

Mesazh nga Katilja prej Wed 11 Sep 2013, 18:11

nga dikushi

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7117
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: U zhgenjeva nga......

Mesazh nga Eidisi prej Mon 17 Feb 2014, 22:31

Nga miqesia qe  gjithmon u jepte sikur me respektonin  Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 6215
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: U zhgenjeva nga......

Mesazh nga Dardania prej Sun 23 Feb 2014, 13:58

Nga Dikush.... Qe. Drejt per Drejt te thot ndryshe.... Mbas Shpines ndryshe....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11331
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: U zhgenjeva nga......

Mesazh nga albi prej Tue 25 Feb 2014, 20:34

nga nje vajz si kam mendua se ajo esht shum intelegjente
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12126
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: U zhgenjeva nga......

Mesazh nga Dardania prej Tue 25 Feb 2014, 23:30

Nga Njerezit se Mashtrojn,Genjejn etj....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11331
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: U zhgenjeva nga......

Mesazh nga albi prej Wed 26 Feb 2014, 14:02

nga nje vajze e qudishme
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12126
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: U zhgenjeva nga......

Mesazh nga albi prej Mon 03 Mar 2014, 16:13

nga nje person
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12126
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: U zhgenjeva nga......

Mesazh nga Dardania prej Mon 03 Mar 2014, 19:05

Nga Njerez qe Mashtrojn,Genjejn....etj....
Drejt per Drejt te thon Ndryshe ....Mbas shpines Veprojn ndryshe e nderrojn Fjalet ne Sekond....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11331
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: U zhgenjeva nga......

Mesazh nga albi prej Mon 03 Mar 2014, 22:47

nga nje person
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12126
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: U zhgenjeva nga......

Mesazh nga albi prej Tue 04 Mar 2014, 15:32

nga ata njerz me dy ftyra
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12126
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: U zhgenjeva nga......

Mesazh nga epanjohura prej Thu 06 Mar 2014, 13:50

U zhgenjeva nga ky realitet:
MITROVICE!!

Mbrem u ula pran ures se lumit Iber dhe veshtroja qytetin tim!Mu duk qe qante qe kishte mbet i okupuar por qaja edhe une,mendoja feminin time qe e kisha kalua atje e tani na eshte bere molle e ndaluar.Athua,pyes veten a do te kam mundesi te dale edhe njeher ne maje te kalas dhe te frymoj Shqip!?
Padashje syt me shkuan ne kishen ortodokse qe kishin ndertua atje ku kurr nuk kishte pas kishe dhe aq shum reflektor kishte sa qe me ate ndriqim do kishte rryme te mjaftuar per tere qytetin ani qe ajo rryme eshte nga pjesa jugore e ne ishim ne terr te plot...Sa te padrejtat po na behen e ne thuase jemi verbua as nuk shofim me larg se hunda,merremi me gjerat qe fare nuk qojn peshe.. mendoja dhe nga vetevetja kerkoja pergjigjeje sepse nuk ke kend ta pyetesh asgje te gjithe thon qe Mitrovica nuk do ndahet por ajo ne fakt eshte ndar....Shiqoj panderprer pullazin e shtepis sime qe verehet nga ketu dhe me duket qe zemra po me del nga vendi qe nuk mund ti ofrohem...Ah sikur te mundem edhe njeher te hyj lirshem ne ate vend ku linda dhe u rrita ku qava dhe qesha....Ndoshta dikush kujtohet per kete.....

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5651
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: U zhgenjeva nga......

Mesazh nga Eidisi prej Thu 06 Mar 2014, 13:52

Njerezit o zot si vritet femija edhe gruaja mo cfar spo ndodh ne Itali po jo Vetem po edhe ne shqiperi ka plasur Tritoli vrasje prerje o zot spo meren vesh njerezit.

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 6215
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: U zhgenjeva nga......

Mesazh nga Dardania prej Thu 06 Mar 2014, 14:02

Nga Dikush .... Sepse Njerezit jan te mesuar me Dallavere,Mashtrime etj....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11331
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: U zhgenjeva nga......

Mesazh nga Naki prej Thu 06 Mar 2014, 18:16

U zhgenjeva me Aven ishte femra e pare ne toke dhe deshtoi  Very Happy  e une i berats nenes Elife pse e zhgenjey babin  :bum:

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: U zhgenjeva nga......

Mesazh nga albi prej Thu 06 Mar 2014, 21:00

nga  nje person si ekam rrespektua shum
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12126
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: U zhgenjeva nga......

Mesazh nga epanjohura prej Wed 09 Apr 2014, 15:22

...Nga antaret e ketij forumi--Nuk jane fare aktiv...

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5651
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: U zhgenjeva nga......

Mesazh nga PRINCO prej Wed 09 Apr 2014, 17:01

.......nga kjo jete mashtruese..

firma.................................................................................................................................................................................
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė, i dėgjueshėm nė kohė tė pleqėrisė.
Aty ku ska MORAL, Ligji nuk ka vler........
avatar
PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 9307
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: U zhgenjeva nga......

Mesazh nga Katilja prej Thu 17 Apr 2014, 09:20

dashuria pamundur

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7117
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: U zhgenjeva nga......

Mesazh nga Naki prej Thu 17 Apr 2014, 11:52

Nga dy persona per te cilet vertet mendova se jane njerez edhe pse njeres I kerkova falje gjeja se une isha gabim por ne fakt une kisha pasur te drejte dhe nuk qenka dashur fare te kerkoj falje dhe i dyti qe nuk ja kishte vlejtur te debatohej me te fare...
Tek ne ne katund thone " Mos e vete se kallxon vete " edhe une pask qen dashur te bazohem ne kete thenjen e katundit  Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: U zhgenjeva nga......

Mesazh nga albi prej Thu 17 Apr 2014, 23:41

nga njerzit e pa ndergjeqshum
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12126
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: U zhgenjeva nga......

Mesazh nga epanjohura prej Tue 03 Mar 2015, 16:55

Perpara u zhgenjeja nga njerez me dy ftyra---sa gabim ishte kjo gje,kur tani kemi njerez me shum fytyra e nuk mund t'a njohin as veteveten.... Evil or Very Mad

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5651
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: U zhgenjeva nga......

Mesazh nga Eidisi prej Wed 04 Mar 2015, 21:08

U zhgenjeva  shum nga  njerezit qe te  thonin he mike si je mike hahahaha .

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 6215
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: U zhgenjeva nga......

Mesazh nga marino prej Fri 06 Mar 2015, 20:41

nga nje gol qe u be ne minuten e 95 -e
avatar
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 3677
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: U zhgenjeva nga......

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi