» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Preferoni bukurin apo inteligjencen?

Shko poshtė

Preferoni bukurin apo inteligjencen?

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 30 Sep 2010, 11:55

Kush ėshtė mė e rėndėsishme bukuria apo inteligjenca?

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11626
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Preferoni bukurin apo inteligjencen?

Mesazh nga albi prej Thu 30 Sep 2010, 12:02

intelegjenca
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12201
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Preferoni bukurin apo inteligjencen?

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 30 Sep 2010, 12:13

Njė thėnie nėnēmuese pėr femra dhe meshkuj:

"Intelegjenca e femrės qėndron nė bukurinė e saj kurse bukuria e mashkullit nė intelegjencėn e tij!"

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11626
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Preferoni bukurin apo inteligjencen?

Mesazh nga albi prej Thu 30 Sep 2010, 12:15

intelegjenca asht e per jetshme a bukuria e perkoshme
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12201
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Preferoni bukurin apo inteligjencen?

Mesazh nga Arjana prej Thu 30 Sep 2010, 14:53

Ka thene nje filozof: "Femra e mencur a eshte e bukur per kete sdo koment,ndersa femra e bukur a eshte e mencur per kete nuk e di".

Kjo vlen edhe per gjinin e kundert normale...
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14977
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Preferoni bukurin apo inteligjencen?

Mesazh nga SamkaQika prej Sat 02 Oct 2010, 02:46

Dyjat vallaaaaaaaaa
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9571
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Preferoni bukurin apo inteligjencen?

Mesazh nga Google prej Sat 02 Oct 2010, 06:40

thuhet inteligjencen por n fakt esht bukuria : fest Razz
avatar
Google

Shteti : prishtina city
Postime : 80
Kyējet nė forum : 8559
Regjistruar mė : 30/09/2010
Profesioni : instruktore

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Preferoni bukurin apo inteligjencen?

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 02 Oct 2010, 10:51

Inteligjenca ska bukuri po mendje

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17538
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Preferoni bukurin apo inteligjencen?

Mesazh nga Google prej Sat 02 Oct 2010, 10:57

sme kuptove syne thash se njerzit thon sa per sy e faqe un shof intelegjencen e ne fakt gjeja e par qe bie ne sy dhe preferohet esht bukuria ....shnet ehe ciki
avatar
Google

Shteti : prishtina city
Postime : 80
Kyējet nė forum : 8559
Regjistruar mė : 30/09/2010
Profesioni : instruktore

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Preferoni bukurin apo inteligjencen?

Mesazh nga Interesant prej Sat 02 Oct 2010, 11:17

Intelegjenca eshte bukuria e nje personi !
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13805
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Preferoni bukurin apo inteligjencen?

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 02 Oct 2010, 11:52

Bukuria ėshtė e para qė tėrheq ēdo njeri.
Inteligjenca ėshtė e gjithėkohėshme.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11626
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Preferoni bukurin apo inteligjencen?

Mesazh nga LeeA prej Mon 04 Oct 2010, 13:25

...Bukuria eshte e Kohere ,Ndersa Intelegjenca Eshte Pergjithshme ....

firma.................................................................................................................................................................................
A dream es a Wish Your Heart Makes
avatar
LeeA

Postime : 41
Kyējet nė forum : 8494
Regjistruar mė : 04/10/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Preferoni bukurin apo inteligjencen?

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 04 Oct 2010, 15:33

intelegjencen se bukurin me nji operime rregullojm

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12845
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Preferoni bukurin apo inteligjencen?

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 04 Oct 2010, 22:38

Vleresoj se me kalimin e kohes po kupton shum gjera

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17538
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Preferoni bukurin apo inteligjencen?

Mesazh nga albi prej Tue 05 Oct 2010, 12:20

intelegjencen
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12201
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Preferoni bukurin apo inteligjencen?

Mesazh nga stralli prej Wed 06 Oct 2010, 10:22

Bukuria e njeriut qėndron nė bukurinė e inteligjencės sė tij.
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9215
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Preferoni bukurin apo inteligjencen?

Mesazh nga Jeta Love prej Wed 06 Oct 2010, 12:25

Thuhet se nje person i bukur mund te mos jet inteligjent por nje person inteligjent asht gjithmon i bukur! :puthje:

firma.................................................................................................................................................................................
Na fal zot fajet tona ashtu si i falim ne fajtoret tan


pale 323232 pale
avatar
Jeta Love

Postime : 199
Kyējet nė forum : 8848
Regjistruar mė : 14/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Preferoni bukurin apo inteligjencen?

Mesazh nga Arjana prej Wed 06 Oct 2010, 17:07

E verteta eshte se syte i kemi tek bukuria te tere, dhe inteligjencen as si koncept potencial per zgjedhje se marrim ........
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14977
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Preferoni bukurin apo inteligjencen?

Mesazh nga Aristogata prej Wed 06 Oct 2010, 20:43

inteligjencen sepse nje person i bukur dhe mund te behet kurse inteligjent kurrsesi

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10615
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Preferoni bukurin apo inteligjencen?

Mesazh nga stralli prej Thu 07 Oct 2010, 16:29

Elokuenca e fjalės dhe mendimit ėshtė bukuria vetė...
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9215
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Preferoni bukurin apo inteligjencen?

Mesazh nga Katilja prej Fri 13 Sep 2013, 18:12

inteligjenc se x bukuri jam dmth kam bukuri po du zgjuarsi

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7192
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Preferoni bukurin apo inteligjencen?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi