» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mihrije Braha: Naimi bėri shaka

Shko poshtė

Mihrije Braha: Naimi bėri shaka

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 01 Oct 2010, 15:21

Kėngėtarja dhe ikona e muzikės kosovare, Mihrije Braha, ka deklaruar nė njė intervistė pėr KTV-nė se prononcimi i bashkėshortit tė saj, Naim Abazit, se ai dėshiron tė adoptojė njė vajzė 18 vjeēare, ishte thjeshtė njė shaka.
“Naimi bėri thjeshtė shaka. Kur e adopton njė vajzė 18 vjeēare, atėherė ajo ėshtė bashkėshortja juaj. A mund tė prisni fėmijė nga ne nė tė ardhmen? Jo!”, theksoi kėngėtarja.
Deklarata e Naim Abazit ka zgjuar polemika tė shumta nė qarqet e estradės kosovare, si njė ide mjaft kontroverse kjo e njė prej shoumenėve mė tė suksesshėm kosovarė. Naim Abazi dhe Mihrije Braha kanė vetėm njė djalė, Platorin.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11629
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi