» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ēfarė Pėlqejmė mė Shumė...??

Shko poshtė

Ēfarė Pėlqejmė mė Shumė...??

Mesazh nga Arjana prej Mon 04 Oct 2010, 02:03

Atehere..

Njerzve u pelqen me shume te bejne pyetje apo te japin pergjigje????
 

Juve cfare u pelqen me shume???
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15061
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejmė mė Shumė...??

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 04 Oct 2010, 10:45

Te jap pergjigje me pelqen po edhe pyetjes nuk i shmangem

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17622
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejmė mė Shumė...??

Mesazh nga albi prej Mon 04 Oct 2010, 12:03

te vrteten
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12285
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejmė mė Shumė...??

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 04 Oct 2010, 14:04

Drejtesia ne jet me pelqen dhe sinqeriteti i njeriut pa kur fare interesi.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11710
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejmė mė Shumė...??

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 04 Oct 2010, 15:30

pelqej shum natyren

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12929
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejmė mė Shumė...??

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 04 Oct 2010, 22:43

Pelqej shum detin atmosferen e ti

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17622
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejmė mė Shumė...??

Mesazh nga albi prej Tue 05 Oct 2010, 12:00

shoqerin


Edituar pėr herė tė fundit nga albi nė Wed 12 Feb 2014, 21:27, edituar 1 herė gjithsej
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12285
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejmė mė Shumė...??

Mesazh nga E Dashuruar prej Tue 05 Oct 2010, 12:05

Te fal namaze.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11710
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejmė mė Shumė...??

Mesazh nga albi prej Tue 05 Oct 2010, 12:17

ti shikoj vajzat shiptare tu e fal namazin
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12285
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejmė mė Shumė...??

Mesazh nga stralli prej Wed 06 Oct 2010, 10:25

Tė pasuroj shpirtin me njohuri...
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9299
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejmė mė Shumė...??

Mesazh nga Arjana prej Wed 06 Oct 2010, 17:55

tema thote nese ju pelqen te pyesni me shume apo te jepni pergjigje,obobobo pershesh e bete fare... Razz
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15061
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejmė mė Shumė...??

Mesazh nga Elhamiu prej Thu 07 Oct 2010, 10:02

qe te dyjat
edhe te pyes edhe te pergjigjen

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12929
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejmė mė Shumė...??

Mesazh nga stralli prej Thu 07 Oct 2010, 16:06

Arjana shkruajti:tema thote nese ju pelqen te pyesni me shume apo te jepni pergjigje,obobobo pershesh e bete fare... Razz

"Kur gjejmė shesh e bėjmė pėrshesh" kėshtu ėshtė kur nuk pėrcille gjėrat me kujdes,por njerėzit zakonisht dėshirojnė tė pysin mė shumė se sa tė pėrgjigjen.
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9299
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejmė mė Shumė...??

Mesazh nga Katilja prej Fri 13 Sep 2013, 18:13

tbej pytje se pergjigje dun tdin gjithshka e un e kam vdekje me u dhen pergjigje

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7276
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejmė mė Shumė...??

Mesazh nga albi prej Tue 04 Feb 2014, 22:00

te vrteten  shendetin
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12285
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejmė mė Shumė...??

Mesazh nga albi prej Wed 12 Feb 2014, 18:00

te fali namaz te lexoj kuran
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12285
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejmė mė Shumė...??

Mesazh nga epanjohura prej Wed 12 Feb 2014, 21:17

Shum pak pyes e pergjigjem aty ku duhet,kuptohet jo gjithekujt i pergjigjem ne ca gjera.....

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5810
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejmė mė Shumė...??

Mesazh nga albi prej Wed 12 Feb 2014, 22:47

pelqej princeshen  e Bagadait dhe ortaken e saj
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12285
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejmė mė Shumė...??

Mesazh nga albi prej Thu 13 Feb 2014, 16:10

pelqej te pys po dhe  te  pergjigjem
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12285
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejmė mė Shumė...??

Mesazh nga Dardania prej Thu 13 Feb 2014, 22:26

Per vehte them Thjeshtesin.... Per te tjeret nuk e di.... Mund te ken Pelqime te Ndryshme....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11490
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejmė mė Shumė...??

Mesazh nga albi prej Thu 13 Feb 2014, 22:54

po si zakonisht te pyti dhe te pergjigjem
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12285
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejmė mė Shumė...??

Mesazh nga albi prej Sat 15 Feb 2014, 18:04

te udhtoj na per teritorin e  Amazones
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12285
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejmė mė Shumė...??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi