» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Adelina Emini i kthehet muzikės

Shko poshtė

Adelina Emini i kthehet muzikės

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 07 Oct 2010, 15:36

Pas kryerjes sė provimeve tė magjistraturės kėngėtarja kosovare Adelina Emini i ėshtė kthyer sėrish muzikės.
Kėngėtarja ka treguar pėr Telegrafi.com se ajo do ta fokusojė energjinė e saj pėr tė nxjerrė njė kėnge tė re, tash pasi ėshtė liruar nga provimet, tė cilat i kanė marrė shumė kohė. Kėnga, e cila ende nuk ka titull, pritet ta lansohet gjatė xhirimeve tė Vitit tė Ri.
“Jam duke punuar nė realizimin e njė kėnge tė re pėr xhirimet e vitit tė ri. E tė shohim, vitin e ardhshėm do tė ketė ndonjė videoklip, patjetėr”, ėshtė shprehur kėngėtarja Adelina Emini.
Pavarėsisht se me profesion ėshtė ekonomiste, ajo thotė se e do edhe muzikėn, dhe deri tash ka tė realizuara katėr kėngė, tė cilat sigurisht se do tė shtohen sė shpejti.

Adelina po ashtu ka kujtuar kohėn kur garonte nė spektaklin e zbulimit tė talenteve, “Ethet e sė premtes” ku arriti deri nė gjysmėfinale. Ajo ka thėnė se pjesėmarrja nė kėtė garė muzikore nė Shqipėri ka qenė njė eksperiencė e rėndėsishme pėr tė dhe shtytje pėr ta vazhduar karrierėn muzikore

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11638
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi