» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ti e thua perhere te verteten?

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Arjana prej Thu 28 Oct 2010, 21:08

Mundohem ta them, por ndonjehere ajo keqkuptohet. Kam kuptuar dicka, te thuash te verteten, njerezit ta marrin per dobesi. Qellimi im ne jete nuk eshte te them te verteten, por te jem mire me veten time, e kur e arrij kete, gjerat e tjera jane periferike.
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14989
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 28 Oct 2010, 22:18

Mundohem gjithmone te them te verteten edhe pse njerezit ta morin per genjeshter sepse nganjehere e verteta ben dem ..Edhe njeriu hesht nganjehere per te mos demtuar njeri

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17550
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Leta prej Fri 29 Oct 2010, 02:09


Te verteten Cdo here e them.. dhe aspak nuk bezdisem se si Duket e verteta ime tek Njerzit... e marrin per te keq a po per t'mire ajo eshte e Verteta ime, Ka paragjykime te Lloj llojshme nga Indivite te ndryshem.. sepse cdo kush Gjykon nga kendi i vete, se si Ata e tregojn te verteten andaj dhe mundem me u Keqkuptu ne kete raste, Ndodh qe e verteta te Tregohet ne verzione te ndryshme , Po cdo here vetem e verteta .
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8856
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga deti prej Fri 29 Oct 2010, 15:10

Sigurisht qe e them. Eshte ne natyren time dhe krenohem me te, pa marre parasysh efektet anesore qe mund te jene produkt i saj.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13678
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 29 Oct 2010, 16:21

Mundohem te arrije qe ta them te verteten sa me shume te jete e mundur, por sikur te thosha qe e them ate gjithmone do te rrezikoja qe te thoja nje genjeshter tani.S'duhet harruar jemi qenie njerezore, dhe s'mund te jemi te perkryer.

"Te thuash qe une nuk genjej,eshte genjeshtra me e madhe"

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11638
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Adonisi prej Fri 29 Oct 2010, 21:35

Jo, sepse nuk e kam gjithe ate guxim qe te behem vrases i vetes!

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11466
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Kotelja prej Fri 29 Oct 2010, 23:36

Genjej per te njejten gje: qe gjithmone ndihem mire.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13854
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Arjana prej Fri 29 Oct 2010, 23:45

pa genjeshtren nuk do kishte kuptim dhe e vertata, dmth genjej kur eshte e nevojshme
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14989
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Leo@! prej Fri 12 Nov 2010, 18:13

Po.........!
avatar
Leo@!

Shteti : Selanik
Postime : 650
Kyējet nė forum : 9037
Regjistruar mė : 06/11/2010
Profesioni : Fotografia.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga benita krusha prej Mon 18 Apr 2011, 15:58

hhmm mvaret nga situata. por jam njeri qe nuk di te genjej edhe kur genjej nese eshte qeshtje shum serioze bej levizje te pa kontrollueshme dhe verehem e kur eshte diq e thjesht smund ta ndal buzeqeshjen. keshtuqe nuk kam opcion tjeter pos te vertetes. perjashtim situatave kur nje e vertete e thene nga un e lendon nje person te dashur per mua ateher e mbledhi veten dhe e perballoj nje genjeshter e them disi dhe iki qe mos te verehem Very Happy

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8816
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Erisa prej Tue 19 Apr 2011, 16:59

Nuk kam arsye ti fshihem te vertetes...

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 9180
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 20 Apr 2011, 13:50

Deri tani sjam fshehur ndonjehere gjithmone kam luftuar per te verteten edhe kete bej gjithmone edhe per kete them ate qe ndjei skam genjyer sepse nuk ja vlen te genjei njeriu ka shum face po e mira eshte eshte te kesh ate qe ke

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17550
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Besi prej Fri 27 May 2011, 00:50

Shume here nuk jemi te sincert me veten e lere me me te tjeret. Muhalife jane keto perderisa shtiremi se e themi te verteten gjithnje. Te verteten e themi kur s'dim te genjejme apo kur s'kem arsye. Ne momentin qe kemi arsye atehere mesohemi edhe te genjejme ne nje menyre apo tjeter. Sepse ky eshte ligji i pa shkruar, por tashme i pranuar (ne heshtje nga te gjithe) qe nese do te mbijetosh dhe ta "knaqesh veten" duhet te genjejme!
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10862
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 27 May 2011, 09:17

Nuk jam fshehur ndonjehere te vertetes sepse skam arsye qa kam e them

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17550
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga benita krusha prej Fri 27 May 2011, 11:16

hhmm 90% po perjashtim rasteve delikate kur opcioni me i mir eshte genjeshtra me dobi e cila e ruan nervin e tjetrit

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8816
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Bruneta prej Tue 30 Aug 2011, 16:21

Pa marr parasysh se si me marrin njerezit...cdohere them vetem te verteten
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12958
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 20 Oct 2011, 10:52

Dikur e thoja tani sa me mire te jesh e rrezervuar aq me mire eshte asnje nuk eshte perfekt edhe asnje nuk thote te verteten te pakten kete qe kam mesuar une kohet e fundit edhe dola me rezultat qe te gjithe genjejne ne boten virtuale po edhe ne reale ka raste .

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17550
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Naki prej Fri 21 Oct 2011, 08:47

Po.

Nga e verteta kurr nuk ke ulje...

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga benita krusha prej Fri 21 Oct 2011, 10:05

naki apsolutisht nuk te besoj. Sepse ne kete bote te rrejshme nuk egziston nji qenje njerezore qe gjithmon gjithmooon e thot te verteten. mund te thaush jam real por nuk genjej kurr, nuk mund te thuash i nderuar sepse eshte e pamundur. rrespekt
danc ;redf;

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8816
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Naki prej Fri 21 Oct 2011, 10:59

benita krusha shkruajti:naki apsolutisht nuk te besoj. Sepse ne kete bote te rrejshme nuk egziston nji qenje njerezore qe gjithmon gjithmooon e thot te verteten. mund te thaush jam real por nuk genjej kurr, nuk mund te thuash i nderuar sepse eshte e pamundur.
Eshte e drejte e jote te mos besosh dhe te kuptoj kur e citon kete por ja ate qe thashe une ne personalitetin tim eshte ashtu. Sado e embel apo e hidhur te jete gjithmone e them te verteten.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga deti prej Sat 22 Oct 2011, 09:28

Sigurisht se e them, por... kuptohet kur duhet thene sepse jo gjithehere dhe jo gjithkujt duhet thene ate.

Une e them te verteten sepse nisem edhe nga pervoja e tjereve se: ai qe nuk e thot te verteten genjen vetveten ngase genjeshtra nuk jeton gjate dhe shpejt del harpallaku i saj.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13678
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Bruneta prej Fri 04 May 2012, 20:41

Bruneta shkruajti:Pa marr parasysh se si me marrin njerezit...cdohere them vetem te verteten
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12958
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga albi prej Sat 05 May 2012, 23:21

e vrteta me pelqen shum dhe une gjithmon luftoj per te vrteten
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12213
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Bruneta prej Sun 06 May 2012, 12:10

E them dhe do t'a them perhere
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12958
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga bora prej Sun 06 May 2012, 22:29

PO
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10648
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Naki prej Mon 07 May 2012, 02:15

mela shkruajti:PO
shyqyr qe the njehere PO

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga benita krusha prej Mon 07 May 2012, 11:21

nganjeher edhe genjeshtra pa dem nuk do te thot qe eshte e keqe Razz besoj se e kuptoni ku dua te dal Very Happy

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8816
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga bora prej Mon 07 May 2012, 11:55

Naki shkruajti:
mela shkruajti:PO
shyqyr qe the njehere PO

pse ore nuk e kam thone te verteten une eeeeeeeeeeeeeee qe me thua shyqyr qe e the eeeeeeeeeeee
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10648
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Naki prej Mon 07 May 2012, 18:39

Very Happy e vertet qe the PO dhe e di qe thua te verteten. E verteta thuhe ne disa raste edhe Kurani e pleqet e thone njeriu mund dy here te genjej ose mos te thote te verteten kur eshte ne pyetje morali dhe hyqmeti. Se di e kam te degjuar personalisht nuk e kam provuar.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga bora prej Mon 07 May 2012, 18:40

urrej qe te me genjejne e te genjej
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10648
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Naki prej Mon 07 May 2012, 18:44

mela shkruajti:urrej qe te me genjejne e te genjej
cig e pelqej kete thenje te bashkohem

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga bora prej Tue 08 May 2012, 11:54

Very Happy me duket se kemi te njejtin mendim Smile
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10648
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Naki prej Tue 08 May 2012, 17:06

mela shkruajti: Very Happy me duket se kemi te njejtin mendim Smile
Ne bashkim ke mendjen apo ? Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga bora prej Tue 08 May 2012, 18:26

Si te dush ti ahahahahaha
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10648
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Bruneta prej Mon 14 May 2012, 18:43

Perhere e kam thene,,dhe do e them
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12958
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Naki prej Mon 14 May 2012, 19:02

Jo jo ne boten virtuale eshte e pamundur kot e themi se e bjem kete

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Bruneta prej Mon 14 May 2012, 19:06

Une e njejta jam,,si ne reale ashtu edhe virtuale
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12958
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga bora prej Mon 14 May 2012, 23:06

Naki shkruajti:Jo jo ne boten virtuale eshte e pamundur kot e themi se e bjem kete

dhe ne ate virtuale ai qe eshte i sinqert i sinqert mbetet si ne boten virtuale dhe ne ate realen nuk del dot nga ai kuadrati i vet
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10648
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Bruneta prej Tue 15 May 2012, 10:55

E kam thene dhe do vazhdoj prap t'a them perhere te verteten
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12958
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga bora prej Tue 15 May 2012, 10:58

Vazhdoj ti qendroj besnike asaj qe kam thone qe PO
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10648
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi