» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ti e thua perhere te verteten?

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Bruneta prej Tue 15 May 2012, 11:01

Bruneta shkruajti:E kam thene dhe do vazhdoj prap t'a them perhere te verteten
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12958
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Majlinda prej Tue 15 May 2012, 14:11

Naki shkruajti:Jo jo ne boten virtuale eshte e pamundur kot e themi se e bjem kete
Une mund te mos bazohem ne shkrimet e forumit ngase te njof personalisht Very Happy nuk eshte bash keshtu si ke shkruar por duhet te jete keshtu si ke shkruar. Pse? Kurr nuk e dijme prapa monitorit kend e kemi andaj realiteti yne mund te keqperdoret. Ne Kosove themi " beje vendin si e shef kuvendin".
Mundohem te jeme reale por ne jeten reale ne virtualitet prap i preferohem asaj thenjes qe ceka me larte.
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 12285
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga bora prej Tue 15 May 2012, 16:04

Majlinda shkruajti:
Naki shkruajti:Jo jo ne boten virtuale eshte e pamundur kot e themi se e bjem kete
Une mund te mos bazohem ne shkrimet e forumit ngase te njof personalisht nuk eshte bash keshtu si ke shkruar por duhet te jete keshtu si ke shkruar. Pse? Kurr nuk e dijme prapa monitorit kend e kemi andaj realiteti yne mund te keqperdoret. Ne Kosove themi " beje vendin si e shef kuvendin".
Mundohem te jeme reale por ne jeten reale ne virtualitet prap i preferohem asaj thenjes qe ceka me larte.

Majlinda e modhe je Naki ti ka futur kembet ne nje kepuce me duket
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10648
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Bruneta prej Tue 15 May 2012, 19:25

E kam thene dhe do vazhdoj prap t'a them perhere te verteten
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12958
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga bora prej Wed 16 May 2012, 15:50

JOOOOOO boll me te vereteta qe sot e tutje vetem genjeshtra Smile
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10648
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga mona krasniqi prej Wed 16 May 2012, 15:53

mela shkruajti:JOOOOOO boll me te vereteta qe sot e tutje vetem genjeshtra

nganjeher nuk ja vlen sepse jan te tjeret qe e keqperdorin
avatar
mona krasniqi

Shteti : ...
Postime : 59
Kyējet nė forum : 6772
Regjistruar mė : 12/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga bora prej Wed 16 May 2012, 15:55

Ta marrin per dobesi te verteten
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10648
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Naki prej Wed 16 May 2012, 20:41

mela shkruajti:Ta marrin per dobesi te verteten
Me pelqen kjo thenje por kjo duhet te jete ne virtualitet

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga bora prej Wed 16 May 2012, 20:44

po cfare virtualiteti amon dhe ne realitet
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10648
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Naki prej Wed 16 May 2012, 21:02

Jo jo ne realitet duhet e verteta mendim personal. Ne teme kisha fjalen e realitetit pra te vertetes ne virtualitet. Kur njeh bashkbiseduesin jam dakord se duhet thene e verteta por kur nuk di kend ke pas monitorit ben edhe heshtja ose si themi nganjehere " futja kot "

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga bora prej Wed 16 May 2012, 21:04

ja si ti ne kete rast qe po flet me mua as qe me njeh fare se kush jam
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10648
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Naki prej Wed 16 May 2012, 21:05

mela shkruajti:ja si ti ne kete rast qe po flet me mua as qe me njeh fare se kush jam
Very Happy Pse cka te theshe te vertet ty eeee Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga bora prej Wed 16 May 2012, 21:06

jo jo nuk po them se po me thu te verteten apo jo
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10648
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Lerti prej Wed 16 May 2012, 21:26

Te verteten nuk mundet me thene ai qe eshte i shtrembur.
avatar
Lerti

Shteti : Prishtinė
Postime : 55
Kyējet nė forum : 11769
Regjistruar mė : 05/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga mona krasniqi prej Wed 16 May 2012, 21:45

Lerti shkruajti:Te verteten nuk mundet me thene ai qe eshte i shtrembur.

bukur e ke than ket bej pyetjen a jan te gjith keshtu siq shkruajn apo shtiren si engjuj
avatar
mona krasniqi

Shteti : ...
Postime : 59
Kyējet nė forum : 6772
Regjistruar mė : 12/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Lerti prej Wed 16 May 2012, 21:50

Nuk e kam te kjarte mua ma ke ba pyetjen apo e ke ba ne gjenerale. Nese ma ke be mua me thuaj do ta marresh pergjigjen.
avatar
Lerti

Shteti : Prishtinė
Postime : 55
Kyējet nė forum : 11769
Regjistruar mė : 05/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Naki prej Wed 16 May 2012, 22:31

Lerti shkruajti:Te verteten nuk mundet me thene ai qe eshte i shtrembur.
Prandaj je krrysur ti Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga bora prej Wed 16 May 2012, 22:32

jo jo nuk e them
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10648
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Naki prej Wed 16 May 2012, 22:34

mela shkruajti:jo jo nuk e them
Po pra shife cfar e ka gjete lertin nga e verteta eshte krrysur fare Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral mos gabo Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga mona krasniqi prej Wed 16 May 2012, 22:37

avatar
mona krasniqi

Shteti : ...
Postime : 59
Kyējet nė forum : 6772
Regjistruar mė : 12/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga bora prej Wed 16 May 2012, 22:37

une jam mela jo leti
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10648
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Naki prej Wed 16 May 2012, 22:44

mela shkruajti:une jam mela jo leti
Me vjen mire qe u njohem une jam Naki Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga bora prej Wed 16 May 2012, 23:39

Naki shkruajti:
mela shkruajti:une jam mela jo leti
Me vjen mire qe u njohem une jam Naki
kenaqesia eshte e imja Naki Smile
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10648
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Katilja prej Mon 18 Feb 2013, 12:18

njeher kom genjyyyyy e tashme tregohem e sinqert cilado qoft gabimi im jam e gatshme te pranoj pasojat e atij gabimi qoft i madh apo i vogel

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7204
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti e thua perhere te verteten?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi