» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Qeni mė muskuloz nė botė

Shko poshtė

Qeni mė muskuloz nė botė

Mesazh nga Naki prej Thu 22 Mar 2012, 22:09


Quhet Wendy dhe ėshtė cilėsuar si qeni mė muskuloz nė rruzullin tokėsor. Nė moshėn 4-vjeēare peshonte 27 kilogramė, dyfishin e peshės normale qė kanė qentė e racės sė tij nė tė njėjtėn moshė. I pėrket racės “whiper”, por mund tė ngatėrrohet me lehtėsi me njė qen tė racės “pit bull”.
Pronarja e tij quhet Ingrid Hansen dhe jetojnė te dy nė njė provincė tė Kanadasė. Wendy-n, e thėrrasin Arnold Schwarzenegger ose ndryshe qeni kaba, si pasojė e formės sė tij fizike.
Muskujt e tij nuk janė rezultat i njė stėrvitjeje tė vazhdueshme dhe as i pėrdorimit tė medikamenteve apo stimuluesve tė ndryshėm, por ėshtė rezultat i njė sėmundjeje gjenetike qė shkakton rritjen e tepruar tė muskujve.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Qeni mė muskuloz nė botė

Mesazh nga Rrezon@ prej Fri 23 Mar 2012, 06:26

Ia paskan ngope bythen me steroide, ku ta din qeni i shkrete se ia demtojne zembren!

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11452
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi