» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Vazhdoje tekstin e poezise

Faqja 2 e 25 Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga ibo7 prej Fri 14 Sep 2007, 09:10

Tė kujtoj me mall tė kujtoj me shpresė
nuk do tė tė harroj deri sa tė vdes..........
avatar
ibo7

Shteti : Kosovė
Postime : 19
Kyējet nė forum : 11748
Regjistruar mė : 06/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga GISHTEZA prej Tue 18 Sep 2007, 12:22

ti e imja je
po shpresa nuk kam
nje dite ti ike

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12316
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga Musafir prej Tue 18 Sep 2007, 12:42

Ti ike pa fjale
Ti ike pa gjurme
Me ke ber te vuaj
Se te desha shum......

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga xheladin prej Wed 19 Sep 2007, 10:37

lot nga sytė e mi
s'mė thahen dot
bėhen njė lum

firma.................................................................................................................................................................................
Mbi varrin tim
Vargjet e mia do tė jenė
Trėndafila mė tė bukur

xheladin

Postime : 71
Kyējet nė forum : 12000
Regjistruar mė : 15/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga deti prej Wed 19 Sep 2007, 10:44

dhe ky lum me lotė plot
rrugėton i qetė
dhe nė sytė e mi sot
ende ka jetė
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13591
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga Vizitor prej Thu 20 Sep 2007, 08:26

Aty ku ka jete
ka dhe shprese
ndaj shpreses
jepi jete

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga deti prej Thu 20 Sep 2007, 09:11

Te dua, andaj te pres
Me ty dua te jem
Shpresa e fundit vdes
Te ndjej, andaj e them
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13591
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga shaban cakolli prej Thu 20 Sep 2007, 19:19

Dashuria eshte si
pike uji ne shkretetire
her te ngrohe
here te ngrine!!
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13806
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga Vizitor prej Thu 20 Sep 2007, 21:16

Unė jetoj, se tė dua shum!
syt e tu, i shoh edhe nė gjum!
Jetėn do ta jap, pėr tėnden dashuri!
nė varr kur do t'mė pyesin
do tė flas pėr ty!


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga Vizitor prej Thu 20 Sep 2007, 21:17

Malli pėr ty, frymėn ma ndali!
Eja tek unė, njė puthje ta fali!
Kur t'mi puthiesh buzėt e mia,
e din o shpirt, cka ėshtė dashurija!


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga deti prej Fri 21 Sep 2007, 11:23

Jane nektar buzet e mia
Me to rritet dashuria
Kur t’i puthish me plot mall
Dije shpirt se ke rene n’hall
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13591
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga Sihana prej Sun 23 Sep 2007, 18:54

kur dashuria shpirtin ta pushton
hallet lehte i kalon
mos u mezit se me mua nuk do jesh
dije se edhe atje larte ne ate qiell
une do te buzeqesh
shikoje qiellin me vemendje
dhe syte e mi do i veshtrosh
do te them te njejtat fjale
do vazhdosh te me dashurosh ................

firma.................................................................................................................................................................................
HĖNĖ NĖ VELLON E NUSĖRISĖ


S Sikur shpirti im ndahet nė dysh
I I ndriēuar me dritė nuri qė ti jep
H Hėnė e veshur nė vellon e nusėrisė
A Ah, me ty nė univers edhe yjet
N Nėn tingujt e muzikės hyjnore vallėzojnė
A Afshon zemra ime e plasur nė mundim
avatar
Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 12014
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga deti prej Tue 25 Sep 2007, 14:03

...sa e bukur eshte jeta
me teposhteza e perpjeta
here e shkurte, here e gjate
nje here dite, nje here nate...
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13591
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty dhe pėr ty jetoj

Mesazh nga Adem Berisha prej Wed 26 Sep 2007, 11:31

Pse tė dua aq shumė
askush kėtė s'mund ta dij,
nė tokė, nė det, nė lum dhe nė gjumė
kudo qe tė gjėndem, unė jetoj me ty.

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 12039
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga deti prej Wed 26 Sep 2007, 12:47

Se te dua shume
Gjithe bota e di
Zgjuar dhe ne gjume
Mendja me rri tek ti
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13591
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga sirena prej Thu 27 Sep 2007, 11:30

zgjuar dhe ne gjume
te ndjej gjithmone prane,
ne zemren time
per ty
ka vetem DASHURI....

firma.................................................................................................................................................................................
'Love endures all things '
nuk mund te bie shi pergjithmone...
yesterday is history today is mystery tomorrow is a gift ...!
avatar
sirena

Shteti : Londer, Angli
Postime : 123
Kyējet nė forum : 12004
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga Naki prej Thu 27 Sep 2007, 11:52

Ka vetem dashuri...
nata shume e qete
e une ne vetmi
asgje sme ka mbetur je vetem ti.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga deti prej Thu 27 Sep 2007, 15:45

Lehte, lehte nje puhi
Ballin ma pershkon
Kujtimet per ty dashuri
Thelle ne shpirt mi zgjon
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13591
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga Naki prej Fri 28 Sep 2007, 12:06

Ne syt e tu heshtje kozmike
ne buzet tua buzqeshje ironike
ne syt e tu as po as jo
po ku dreqin ta di une me do
apo s'me do ?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga Pegi prej Fri 28 Sep 2007, 12:32

Eres krahet merrja
Shiut shpejtesine,
Kurre mos u ndal
Skllaverine mos prano.

Pegi

Shteti : ne ferr
Postime : 8
Kyējet nė forum : 11682
Regjistruar mė : 28/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga Pegi prej Fri 28 Sep 2007, 12:33

Mos u perul
para kohes
ktheja shpinen
Botes.

Pegi

Shteti : ne ferr
Postime : 8
Kyējet nė forum : 11682
Regjistruar mė : 28/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga Arlind prej Fri 28 Sep 2007, 17:37

E vullkanizuar,
Habitem si ardhka papritur...
Keshtu thote bota
Eh c'pune te kota ka bota?

firma.................................................................................................................................................................................
Jam SHQIPTAR Dhe Shkruaj me Ngjyren e FLAMURIT KuQ e Zi

Arlind

Shteti : Kosovė
Postime : 101
Kyējet nė forum : 12009
Regjistruar mė : 17/06/2007
Profesioni : Nxėnės klasa -VII-

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga Vizitor prej Sat 29 Sep 2007, 08:28

Nuk ka zinxhir zemra jote
te me lidhi.
pa dashur une
nuk iki kalimthi.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga shaban cakolli prej Thu 11 Oct 2007, 11:33

por vallė e vallė
dashurinė ēka e gjeti
djemat i gllaboj kurbeti
shumė vasha pa djalė mbeti
bėjnė takim mesinterneti
zoti e din,ku mbet rrespekti
plot gojen dashuri
bėnė dashni plaku me tė ri
dorėn n“shtat ja hedh pėrmbi
katėr herė mund me pasė fėmijė
ahpėrmbysu botė e vjetėr
qė secili tė gjejė vetėn.
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13806
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga Arlind prej Thu 11 Oct 2007, 15:05

Arla

Dashuria dhe miqėsia jote
edhe pse larg nga sytė e mi
do tė kėrkoj rrugės sė shpresės
pėr tė arritur arla te ti.

Mė prit, moj mike, mė prit
dua te takoj njė ditė,
E di ti kėtė apo se di ?
tė puc fort Arlindi ty.

firma.................................................................................................................................................................................
Jam SHQIPTAR Dhe Shkruaj me Ngjyren e FLAMURIT KuQ e Zi

Arlind

Shteti : Kosovė
Postime : 101
Kyējet nė forum : 12009
Regjistruar mė : 17/06/2007
Profesioni : Nxėnės klasa -VII-

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Oct 2007, 15:37

Arlind
Mos ik ! O ylli im, mos ik !
Me fal qe sot po qaj me kaq merzi...,
qe neser kjo miqesia jone te vleje
me shume sesa miliona dashuri !!!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga deti prej Thu 11 Oct 2007, 15:48

S’ka me mire e me lezet
Se dashnia ne internet
Gjuaj karemin ane per ane
Dic patjeter ke per te nxane
Mire e keq c’fare do qofte
Per pak kohe - dashnia rrofte
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13591
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

TY Lejdina

Mesazh nga shaban cakolli prej Sun 14 Oct 2007, 11:00

ty lLejdina
nėpėr vargje
desha tė tė
puthė
nė faqe.
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13806
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashurova unė dy sy

Mesazh nga shaban cakolli prej Tue 23 Oct 2007, 15:40

Dashurova unė dy sy
qė kurrė nuk mi fale
mbeta n“pritje pa kufij
mė dogje,mė kalle.

Edhe sot kam mbetė nė pritje
shpesh po derdhi lot
vuajtėjet pėr ty o mike
i sheh i lumi Zot.

Prej merakut rri pranė stufės
zjarri ndizej flakė
kur malli pėr ty zuri tė mė kapė
e mora njė grumbull prush
evuran“shuplakė
e ndrydha me mllef e shyma
nuk mbeti njė gacė.

E i bėra pyetje vetės
vetėn pyeta vet
Vallė qfarė krijese qenkam?
As zjarri s“mė djeg!


Dhe mė tepėr nuk durova
shkova rashė nė shtrat
saherė fytyrėn ta kujtova
qdo ind m“ndezej flakė

E mė lindėn pėrshtjellime
nė ndjenjat e mia
ajo qė djeg mė shumė se zjarri
qenka DASHURIA!!!!
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13806
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga Vizitor prej Fri 26 Oct 2007, 15:38

Ne te sjellte ndonjehere udha per tek une
E vitet tradhetare terheqin kembet zvarre
Emrin mos ma thirr akoma do jem gjalle
Mos ki frikė pėr vdekjen qe dhembet zbardh

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga Sihana prej Fri 26 Oct 2007, 20:23

Edhe pse vitet shkuan e kurr me nuk u takuam
veshtrimin me ato syte e tua kurr se kam harruar
jetoj me shpres qe nje dite te shoh perseri
aahh e shkreta kjo zemra ime qe vuan nga kjo miqesi.

Dashuria me la rrugeve e zemren ma plagosi
zvarritem nerep rrugica aty ku mendoj se ty mund te te gjeje ,
ndjej aromen e hapave te tua dhe shpirti me vuan nga kujtimet e vjetra,mundohem ti largoj me lotet qe cdo nate pershkojne fytyren time ...............

firma.................................................................................................................................................................................
HĖNĖ NĖ VELLON E NUSĖRISĖ


S Sikur shpirti im ndahet nė dysh
I I ndriēuar me dritė nuri qė ti jep
H Hėnė e veshur nė vellon e nusėrisė
A Ah, me ty nė univers edhe yjet
N Nėn tingujt e muzikės hyjnore vallėzojnė
A Afshon zemra ime e plasur nė mundim
avatar
Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 12014
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga shaban cakolli prej Sat 27 Oct 2007, 19:17

qofsh mallkur ti kurbet
sa shumė zemrat ti po i vret
hallet qė mi shtoi kurbeti
si bartė fusha,as si bartė deti
po njė ditė kur tė takohem
fushė e det,do tė bashkohen.
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13806
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga sirena prej Mon 29 Oct 2007, 15:50

fushe e det do te bashkohen,
do te c'mallen e krenohen,
vuajtjet do te harrohen ,
te gjithe te lumtur ...
do te bashkohen ...

firma.................................................................................................................................................................................
'Love endures all things '
nuk mund te bie shi pergjithmone...
yesterday is history today is mystery tomorrow is a gift ...!
avatar
sirena

Shteti : Londer, Angli
Postime : 123
Kyējet nė forum : 12004
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga triniti prej Tue 30 Oct 2007, 15:48

do te bashkohen serisht zemrat e ndara
do te sherohen ndjenjat e vrara
do reshtin syte se lotuari
do reshtin dhe nenat se vuari...
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12003
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga shaban cakolli prej Wed 31 Oct 2007, 13:42

Veq pėr ty po derdhė lot burri
loti im do t“bėhėt guri
po s“ma shuajte ti atė vaj
ta bėjė lotin gurė mbi varr.
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13806
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga shaban cakolli prej Sat 03 Nov 2007, 13:39

sa e rėndė kjo plagė
pa mehlem s“shėrohet dot
mė thuaj atė fjalė qė sot
qė kurrė mė,mos derdhim lot.
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13806
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga shaban cakolli prej Wed 07 Nov 2007, 19:27

nė zemrėn time vlon njė mall
tė ma thuash ti atė fjalė
por ti mbyllesh bėhesh dry
e unė vuaj,shumė pėr ty.
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13806
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga Vizitor prej Thu 08 Nov 2007, 17:13

Zemra do te coptohet
do te behet therrime
por ti mos u shqeteso
zemra te coptuara gjen kudo.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga shaban cakolli prej Fri 09 Nov 2007, 14:26

shumė kam pėr tė sakrifikuar
nuk dua zemėr tė coptuar
shqetėsohem,o krijesė e bukur
vetėm tė tė bėjė tė lumtur.
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13806
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga Vizitor prej Fri 09 Nov 2007, 14:45

Sa me larg te jem
Gjithmone ne zemer do te kem
nese kam disa pika lot ne sy
diaje se jane lot malli per ty

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vazhdoje tekstin e poezise

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 25 Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi