» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Maēoku bėhet kryetar komune

Shko poshtė

Maēoku bėhet kryetar komune

Mesazh nga Majlinda prej Fri 20 Jul 2012, 00:22

Maēoku me emrin Stabs, ėshtė bėrė kryetar nderi komune nė njė qytet tė vogėl nė Alaskė. Ky maēok, derisa ishte ende njė kotele, kishte arritur tė bėhet njė faktor serioz politik nė kėtė qytet.
Gjatė zgjedhjeve presidenciale nė kėtė qytet tė vogėl, banorėve nuk u kishte pėlqyer asnjė kandidat, kėshtu qė kishin votuar pėr Stabsin.
Edhe pse funksioni i tij ėshtė vetėm i nderuar, Stabs ėshtė shumė i popullarizuar nė mesin e 900 banorėve tė qytetit Tolkitne, i cili falė tij ėshtė shndėrruar nė njė destinacion tė rėndėsishėm turistik nė atė zonė.
Banorėt e Tolkitnas janė krenarė me kryetarin e tyre dhe kanė respekt pėr pėrpjekjet e tij pėr tė promovuar turizmin. /zeri/
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 12285
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi