» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Samsung Galaxy S4

Shko poshtė

Samsung Galaxy S4

Mesazh nga Lori prej Sun 17 Feb 2013, 18:40

Data e lansimit tė telefonit tė shumėpritur nga “Samsung”, Galaxy S4, tashmė ėshtė bėrė gjysmė zyrtare. Sipas zėrave tė fundit, thuhet se Samsung Galaxy S4 do tė prezantohen gjatė muajit mars, dhe do tė fillojė tė shitet kah gjysma e muajit prill.
Nė mesin e shumė specifikave tė cilat disa herė janė pėrsėritur, pritet tė jenė edhe teknologjitė e reja si “Eye Scroll” dhe “Eye Pause”, tė cilat do ta bėjnė pajisjen edhe mė interesante, ndėrsa pritet qė Samsung Galaxy S4 tė bėhet telefoni mė i shitur i kompanisė deri mė tani.
avatar
Lori

Shteti : Every-where
Postime : 64
Kyējet nė forum : 12017
Regjistruar mė : 14/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi