» Cila ėshtė miqėsia sot?
Shpati “si Kazanova” Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Shpati “si Kazanova” Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Shpati “si Kazanova” Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Shpati “si Kazanova” Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Shpati “si Kazanova” Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Shpati “si Kazanova” Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Shpati “si Kazanova” 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Shpati “si Kazanova” Vote_lcapShpati “si Kazanova” Voting_barShpati “si Kazanova” Vote_rcap 
Geri (7161)
Shpati “si Kazanova” Vote_lcapShpati “si Kazanova” Voting_barShpati “si Kazanova” Vote_rcap 
lolita (6766)
Shpati “si Kazanova” Vote_lcapShpati “si Kazanova” Voting_barShpati “si Kazanova” Vote_rcap 
Annika (6751)
Shpati “si Kazanova” Vote_lcapShpati “si Kazanova” Voting_barShpati “si Kazanova” Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Shpati “si Kazanova” Vote_lcapShpati “si Kazanova” Voting_barShpati “si Kazanova” Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Shpati “si Kazanova” Vote_lcapShpati “si Kazanova” Voting_barShpati “si Kazanova” Vote_rcap 
Interesant (4173)
Shpati “si Kazanova” Vote_lcapShpati “si Kazanova” Voting_barShpati “si Kazanova” Vote_rcap 
Arjana (3724)
Shpati “si Kazanova” Vote_lcapShpati “si Kazanova” Voting_barShpati “si Kazanova” Vote_rcap 
albi (3377)
Shpati “si Kazanova” Vote_lcapShpati “si Kazanova” Voting_barShpati “si Kazanova” Vote_rcap 
Adisa (3282)
Shpati “si Kazanova” Vote_lcapShpati “si Kazanova” Voting_barShpati “si Kazanova” Vote_rcap 


Shpati “si Kazanova”

Shko poshtė

Shpati “si Kazanova” Empty Shpati “si Kazanova”

Mesazh nga Vizitor prej Sun 07 Apr 2013, 15:32

Shpat Kasapi ka paralajmėruar videoklipin e ri, tė kėngės qė do tė titullohet “Si Kazanova” dhe do tė jetė kėngė verore.Shpati “si Kazanova” F.0406222335908_m
“Do tė jetė e rrymės ‘dance’ dhe do tė ketė njė tekst interesant dhe mendoj se do tė dalė diku nga muaji maj, qė tė jetė edhe pėr sezonin veror”, ka deklaruar kėngėtari nė njė intervistė pėr shtojcėn Koha Tjetėr.
Duke komentuar titullin e kėngės, Shpati ka thėnė se kjo nuk ka tė bėjė me ndonjė paralajmėrim se ai do tė bėhet pikėrisht si “mashkulli i dėshiruar nga femrat”.
“Titulli i ēdo kėnge ėshtė thjesht i tille. Ky pėr tė cilin po flasim, ėshtė titulli i kėngės mė tė re, e cila flet pėr njė femėr qė unė e kam bėrė pėr vete dhe unė ndjehem si Kazanova qė arrita ta bėj pėr vete... Nuk ka lidhje fare me jetėn time dhe me mua, sepse nuk kam qenė dhe nuk do tė jem kurrė tip aventurieri”, ka shpjeguar kėngėtari. /Telegrafi/


“Do tė jetė e rrymės ‘dance’ dhe do tė ketė njė tekst interesant dhe mendoj se do tė dalė diku nga muaji maj, qė tė jetė edhe pėr sezonin veror”, ka deklaruar kėngėtari nė njė intervistė pėr shtojcėn Koha Tjetėr.
Duke komentuar titullin e kėngės, Shpati ka thėnė se kjo nuk ka tė bėjė me ndonjė paralajmėrim se ai do tė bėhet pikėrisht si “mashkulli i dėshiruar nga femrat”.
“Titulli i ēdo kėnge ėshtė thjesht i tille. Ky pėr tė cilin po flasim, ėshtė titulli i kėngės mė tė re, e cila flet pėr njė femėr qė unė e kam bėrė pėr vete dhe unė ndjehem si Kazanova qė arrita ta bėj pėr vete... Nuk ka lidhje fare me jetėn time dhe me mua, sepse nuk kam qenė dhe nuk do tė jem kurrė tip aventurieri”, ka shpjeguar kėngėtari. /Telegrafi/
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi