» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pėrshėndetje...

Shko poshtė

Pėrshėndetje...

Mesazh nga epanjohura prej Thu 30 Jan 2014, 13:02

Nuk po beje prezentim te gjere...Koha do me prezentoj...Ndoshta...

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5804
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje...

Mesazh nga albi prej Thu 30 Jan 2014, 21:00

Epanjoura mir se erdhe  ne mesin tone
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12279
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje...

Mesazh nga Dardania prej Thu 30 Jan 2014, 22:46

Pershendetje epanjohura Uroi te Kaloni bukur dhe Disponim te Kendeshem ketu se bashku....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11484
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje...

Mesazh nga epanjohura prej Thu 30 Jan 2014, 23:24

Flm.albi dhe Dardania,pershendes gjithashtu stafin dhe antaret e ketij forumi... ;hi;

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5804
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje...

Mesazh nga Naki prej Fri 31 Jan 2014, 08:15

Mire se ke ardhur epanjohura.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje...

Mesazh nga epanjohura prej Fri 31 Jan 2014, 09:19

Mire se Ju gjeta i nderuar dhe ne Faleminderim nga Une..

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5804
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje...

Mesazh nga Dardania prej Sat 01 Feb 2014, 00:07

Ju Pershendes e Panjohura&Naki ju Uroi te kaloni Caste dhe Disponim te Kendeshem ne Vazhim ....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11484
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje...

Mesazh nga epanjohura prej Sat 01 Feb 2014, 00:34

Pershendetje dhe gjume te embel...

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5804
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje...

Mesazh nga epanjohura prej Sat 01 Feb 2014, 09:42

Miremengjesi shkronjat e forumit Smile

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5804
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje...

Mesazh nga Dardania prej Sat 01 Feb 2014, 10:39

Miremengjesi epanjohura

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11484
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje...

Mesazh nga epanjohura prej Sat 01 Feb 2014, 10:45

Dite jete te mbare per Ty....

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5804
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje...

Mesazh nga Dardania prej Sat 01 Feb 2014, 10:48

Flm e Nderuara epanjohura gjithashtu edhe per Ty....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11484
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje...

Mesazh nga albi prej Sat 01 Feb 2014, 16:06

pershendetje te gjith ata si hyn ne ket forum
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12279
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje...

Mesazh nga Dardania prej Sat 01 Feb 2014, 21:09

Ju Pershendes.... Ju Uroi te Kaloni Mbremje dhe Caste te Kendeshme ne Vazhdim....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11484
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje...

Mesazh nga albi prej Sun 02 Feb 2014, 22:16

pershendetje te gjithve
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12279
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje...

Mesazh nga edvini084 prej Sun 02 Feb 2014, 22:34

Pershendetje te gjitheve dhe ju uroje qe tja kaloni sa me bukur... Smile 
avatar
edvini084

Shteti : Durrės
Postime : 55
Kyējet nė forum : 7123
Regjistruar mė : 23/02/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje...

Mesazh nga albi prej Sun 02 Feb 2014, 22:39

mir se erdhe pershendetje nga une
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12279
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje...

Mesazh nga Eidisi prej Mon 03 Feb 2014, 18:33

Mire se erdhe E panjohur Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 6368
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje...

Mesazh nga albi prej Mon 03 Feb 2014, 19:54

mir se erdhe dhe ti Eidisi  ka shum koh si ke mungua  hahaha
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12279
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje...

Mesazh nga Anita Berisha prej Tue 08 Jul 2014, 12:42

pershndetje per te gjith antart e keti forumit dhe mir se ju gjej ;hi;
avatar
Anita Berisha

Shteti : Gjermani
Postime : 6
Kyējet nė forum : 4422
Regjistruar mė : 07/07/2014
Profesioni : Bankjere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje...

Mesazh nga Naki prej Tue 08 Jul 2014, 16:27

Mire se erdhe shefe ke humb qe 5 vjet nga ishe  Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje...

Mesazh nga Eidisi prej Tue 08 Jul 2014, 21:19

Mir se erdhe Anita

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 6368
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje...

Mesazh nga albi prej Wed 09 Jul 2014, 00:31

pershendetje ty Anita
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12279
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje...

Mesazh nga Anita Berisha prej Wed 09 Jul 2014, 12:29

Mir Se ju gjej te gjithve ju ershndes nga  zeemra... Naki cheff qe edh un qeshtu hupi si faksi kaniher ks kurr hupke hahahahahah
avatar
Anita Berisha

Shteti : Gjermani
Postime : 6
Kyējet nė forum : 4422
Regjistruar mė : 07/07/2014
Profesioni : Bankjere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje...

Mesazh nga Naki prej Thu 10 Jul 2014, 13:45

Anita Berisha shkruajti:Mir Se ju gjej te gjithve ju ershndes nga  zeemra... Naki cheff qe edh un qeshtu hupi si faksi kaniher ks kurr hupke hahahahahah

Me rendesi u ktheve shnosh e mire pa te munguar asnje pjese  Very Happy  Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje...

Mesazh nga Besnik Ahmeti prej Fri 11 Jul 2014, 11:18

Mir se ju gjeta pershendetje nga Besniku
avatar
Besnik Ahmeti

Shteti : Kosova
Postime : 1
Kyējet nė forum : 4402
Regjistruar mė : 11/07/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje...

Mesazh nga albi prej Sat 12 Jul 2014, 01:10

mir se erdhe Besnik ne mesin tone
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12279
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje...

Mesazh nga legjenda prej Sun 13 Jul 2014, 22:02

mire   se   erdh
avatar
legjenda
Moderator

Shteti : tetova
Postime : 30
Kyējet nė forum : 6758
Regjistruar mė : 03/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje...

Mesazh nga Erisa prej Wed 16 Jul 2014, 21:18

Pershendetje Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 9246
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje...

Mesazh nga legjenda prej Thu 17 Jul 2014, 23:38

pershendetje  erisa   si   je   aje   mire
avatar
legjenda
Moderator

Shteti : tetova
Postime : 30
Kyējet nė forum : 6758
Regjistruar mė : 03/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje...

Mesazh nga albi prej Thu 17 Jul 2014, 23:59

pershendetje juve
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12279
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje...

Mesazh nga Katilja prej Sun 06 Dec 2015, 17:58

Pershendetje Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7270
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi