» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nuk e ka ndėrtuar karrierėn me skandale

Shko poshtė

Nuk e ka ndėrtuar karrierėn me skandale

Mesazh nga Vizitor prej Sun 23 Feb 2014, 16:12

Nuk e ka ndėrtuar karrierėn me skandale


Kėngėtarja e famshme Jewel, ėshtė mirėnjohėse qė nuk e ka ndėrtuar karrierėn e saj nė bazė tė skandaleve dhe pamjes sė bukur.
Ajo thotė se ėshtė zėri i saj dhe jo fytyra dhe trupi seksi qė i kanė mundėsuar tė arrij sukses. “Jam shumė me fat. Nuk mendoj se karriera ime ėshtė varur ndonjėherė nga ajo se si dukem. Gjithashtu, suksesi im nuk ėshtė i bazuar nė skandale dhe nga trupi seksi.
Natyrisht se nė kėtė industri fotografohem shumė dhe jam shpesh nė film, por mendoj se fansat e mi mė kanė dashur pėr atė qė jam nė tė vėrtetė dhe jo nė bazė tė pamjes sime”, ėshtė shprehur ajo, pėr tė vazhduar: “Ėshtė e ēuditshme, sepse nuk kam menduar se njė vajzė nga Alaska me dhėmb tė thyer para dhe hundė tė madhe, do tė konsiderohej seksi.Por kėnaqem me kėtė fakt, posaēėrisht me kalimin e viteve. Tani ndjehem shumė mė rehat me trupin tim dhe nuk do ta ndėrroja atė qė e kam arritur me moshėn time. Tani mė nuk ndjehem e pasigurt dhe e frikėsuar”. Ajo thotė se duhet tė besosh nė diēka pėr t’ia arritur dhe pikėrisht ajo ka besuar nė sukses dhe nė fund falė pėrpjekjeve dhe mundit tė madh, edhe ia ka arritur.

zeri info

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi