» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Facebook me njė dizajn tė ri

Shko poshtė

Facebook me njė dizajn tė ri

Mesazh nga Naki prej Wed 12 Mar 2014, 23:03

Facebook ka bėrė njė pėrditėsim tė faqes, me qėllim qė tė ndihmojė pėrdoruesit tė gjejnė mė lehtė informacionet e rėndėsishme nė faqet publike tė grupeve apo bizneseve. Dizajni i ri do tė shpėrndahet duke filluar nga kjo javė.
Pėrditėsimi i ri sjell njė pamje tė re tė profilit. Kompania ka vendosur qė tė gjitha postimet t’i kalojė nė tė djathtė dhe informacionet e tjera nė tė majtė.
Nė shtyllėn e djathtė tė faqes jepen postimet e reja nė njė rregull kronologjik, ndėrsa shtylla e majtė tregon informacionet mė tė rėndėsishme rreth njė grupi apo biznesi, sė bashku, oraret e hapjes sė biznesit, kontaktet dhe faqen URL, si dhe fotot dhe videot.
Facebook gjithashtu ka pėrditėsuar mjetet pėr administratorėt e faqeve. Nuk ka rėndėsi se nė cilėn pajisje po shikoni pėr faqen tuaj, tani ju mund tė informoheni pėr pėlqimet e reja tė faqes, mund tė lexoni njoftimet dhe mesazhet. Nuk ka nevojė tė hyni tek opsionet e tjera pėr tė marrė tė dhėnat qė ju nevojiten.
Sė fundmi, ėshtė shtuar edhe njė veēori e re, “Pages to watch”. Ajo i lejon administratorėt e faqes tė krijojnė njė listė tė faqeve tė njėjta me tė dhe tė krahasojnė pėrformancėn e kėtyre faqeve me bizneset e tjera./ballkanweb/

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi