» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Durrės, ēmontuan Mercedesin nė mes tė rrugės

Shko poshtė

Durrės, ēmontuan Mercedesin nė mes tė rrugės

Mesazh nga Naki prej Sat 29 Mar 2014, 21:55

Njė Mercedes nė vlerė prej 50.000 eurosh ėshtė ēmontuar nė mes tė Durrėsit. Hajdutėt kanė arritur tė zbėrthejnė veturėn e shtrenjtė duke i lėnė vetėm kabinėn dhe gomat.
Panorama njofton se ngjarja ka ndodhur nė orėt e natės tė sė premtes, nė Lagjen Nr. 5 tė qytetit bregdetar. Autorėt kanė hedhur dhe grabitur njėra pas tjetrės tė katėr dyert e Mercedesit tip “AMG CLS 350”, i cili ėshtė njė automjet i sigurt dhe shumė i vėshtirė pėr t’u ndezur apo grabitur i plotė.
Hajdutėt dyshohet se kanė pasur njohuri pėr kėtė tip automjeti, pasi fillimisht kanė thyer xhamin trekėndėsh tė derės sė pasme dhe mė pas kanė hyrė brenda dhe kanė ēmontuar dyert, prapakolpin bashkė me sensorėt, njė pjesė tė grupit tė timonit dhe sende qė kishte brenda nė automjet.
Mercedesi ka qenė i parkuar nė njė rrugė tė brendshme nė Lagjen Nr. 5, e cila nuk ka ndriēim. I befasuar ka qenė sigurisht edhe pronari i automjetit, i cili ka njoftuar mėngjesin e djeshėm policinė.
Automjeti nė fjalė ka njė ēmim jo mė pak se 50.000 euro, por falė sigurimit ‘full kasko’, kompania ėshtė e detyruar tashmė qė tė sigurojė blerjen e tė gjitha pjesėve tė kėsaj veture qė janė vjedhur. /Telegrafi/

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Durrės, ēmontuan Mercedesin nė mes tė rrugės

Mesazh nga Katilja prej Thu 17 Apr 2014, 09:24

ncfar bote jetojm o zot

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7111
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Durrės, ēmontuan Mercedesin nė mes tė rrugės

Mesazh nga Naki prej Thu 17 Apr 2014, 11:55

Shyqyr qe nuk e kam lene une ketu Golf 2 timin  Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Durrės, ēmontuan Mercedesin nė mes tė rrugės

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi