» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nėna ime tė dua...!

Shko poshtė

Nėna ime tė dua...!

Mesazh nga princesse prej Mon 24 Nov 2014, 18:47

Nėnė, tė detyrohem pėr gjithēka... 
Ti je e vetmja qė ke duruar tė qarėn time nė mes tė natės dhe ke sakrifikuar orėt e gjumit pėr tu kujdesur pėr mua. Ti me atė dashurinė tėnde tė ėmbėl,mė ke veshur, mė ke zhveshur, mė ke larė dhe nuk je lodhur aspak. Prej teje kam mėsuar se ēdo tė thotė tė duash njė mashkull dhe tė vleresosh tė qėnit femėr. Ti mė ke treguar sekretet e jetės, si tė jesh e sjellshme, e dashur apo indiferente. Ti mė ke mbėshtetur kaq e kaq herė, edhe kur tė gjithė ishin kundra meje, mė ke falur ēdo gabim sikur tė mos kishte ndodhur. Nėnė, ti mė ke pėrgatitur si tė jem shumė veta brenda meje: shoqė, vajzė e dikujt, bashkėshorte, nėnė edhe si tė jem femėr mbi tė gjitha. Ajo ndjesia e pėrkėdheljes tėnde, mė mahnit tek pėrshkon flokėt e mi, shoqėruar me atė shikimin tėnd dhe duket sikur thotė: "Ah vajza ime, je rritur tashmė, rrugen e bėn edhe vetėm dhe unė jam kaq krenare per ty". Por, ajo qė ėshtė krenare, jam unė pėr ty !
avatar
princesse

Shteti : Tokė
Postime : 58
Kyējet nė forum : 11499
Regjistruar mė : 12/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nėna ime tė dua...!

Mesazh nga epanjohura prej Fri 06 Mar 2015, 10:29

Nena ime....

Pėrmend fjalėn nene dhe ke pėrmendur kuptimin e jetės, ardhshmėrisė, gjithėsisė ! Ulu pranė saj dhe ndjen afėrsinė qė askund s, do e ndjesh nė jete. Preke lotin e saj dhe shpirti i njė gjakatori zbutet. Ka rrenqethje ai lot, ka bukuri, mbart mbi vete njė univers ndjenjash. Ėshtė njė lot qė mėkat kush e le te thahet. Ėshtė njė lot i kristalte e i madhėrishėm. Ėshtė vetėm loti i nenave qė ngjall njė shpirt.
Kalojnė njė jete te tere duke menduar vetėm pėr ne. Jetojnė nė ketė bote por zemra dhe mendja e tyre ndodhet pranė nesh. Gjithkush te mohon nė ketė jete, por nena kurrė. Ėshtė njė suvenir qė veēantinė dhe vlerėn e tij e njeh vetėm i madhi Zot qė e krijoi. Ėshtė mėkat se kur i kemi pranė nenat tona kurrė nuk ja shprehim atė respekt dhe pėrulje qė kemi ndaj tyre.Vetėm kur largohemi ose largohen shpirti na qan pėr to.

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5807
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nėna ime tė dua...!

Mesazh nga Naki prej Wed 18 Mar 2015, 20:36

Oj nėna ime!
Oj zemra ime, ma bėj hallall pėr ēdo lot qė mund tė tė kem shkaktuar, ma bėj hallall pėr ēdo brengosje sado tė vogėl qė mund tė kesh pasur nga unė...  Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nėna ime tė dua...!

Mesazh nga albi prej Thu 19 Mar 2015, 17:32

Une lutem per prindit e emi  te I mshiroj Zoti ne boten tjeter
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12282
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nėna ime tė dua...!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi