» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nė kėrkim tė dasmės ideale, ēifti martohet 66 herė

Shko poshtė

Nė kėrkim tė dasmės ideale, ēifti martohet 66 herė

Mesazh nga malėsorja prej Fri 23 Jan 2015, 17:29

Njė ēift qė deri tani ka thėnė “Pranoj” 66 herė, po pėrgatitet tė shtojė edhe Zelandėn e Re nė listėn e tyre tė dasmės, duke pretenduar se tashmė e kanė gjetur vendin perfekt.

Alex Pelling dhe Lisa Gant nga Manchester kanė ndėrmarr kėtė nismė nė 3 vite e gjysmė dhe tani po pėrgatiten tė udhėtojnė drejt Zelandės sė Re pėr tu martuar sėrish mė 28 janar.
Ēifti me shpirt aventuresk ka pasur njė ceremoni martesore nė ēdo vend qė ka shėtitur nė botė, por thotė se ende nuk e ka bėrė ceremoninė perfektė.
Ceremonitė martesore janė zhvilluar sipas traditave tė vendit ku e kanė mbajtur atė.
avatar
malėsorja

Shteti : Malėsia e Madhe
Postime : 4
Kyējet nė forum : 12399
Regjistruar mė : 27/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi