» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Shqiptaret nė vendin e tretė pėr bukuri (Foto)

Shko poshtė

Shqiptaret nė vendin e tretė pėr bukuri (Foto)

Mesazh nga Albanian_Girl prej Thu 12 Feb 2015, 12:43


Brazili: Femrat braziliane janė femrat me forma perfekte dhe me shpirt tė gjallė. Nėse do tė bėni njė udhėtim nė Brazil do tė befasoheni aq shumė, sa nuk do keni mė dėshirė tė ktheheni.


Rusia: Nėse gjatė jetės ke mundėsi tė takohesh me njė femėr ruse, konsideroje veten me fat. Ruset janė kategorizuar ndėr femrat mė tė bukura nė planet.


Shqipėria: Tipareve zeshkane tė shqiptareve ėshtė vėrtet e vėshtirė t’u rezistosh. Pamja e tyre ekzotike godet ēdo zemėr mashkulli.
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 12005
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shqiptaret nė vendin e tretė pėr bukuri (Foto)

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Feb 2015, 13:24

Une do e kasha bere radhitjen nga poshte lart Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19271
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi