» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Administratori

Shko poshtė

Administratori

Mesazh nga AC_Milano prej Wed 25 Mar 2015, 14:02

Naki, kur je administrator dhe ki panelin e administrimit a ka mundsi (psh nese hidhrohesh me pronarin e forumit) a mundesh me fshi forumin dhe cili dem mund te shkaktoj administrator.
Faleminderit
avatar
AC_Milano

Postime : 64
Kyējet nė forum : 8334
Regjistruar mė : 22/12/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Administratori

Mesazh nga Naki prej Wed 25 Mar 2015, 16:49

AC_Milano shkruajti:Naki, kur je administrator dhe ki panelin e administrimit a ka mundsi (psh nese hidhrohesh me pronarin e forumit) a mundesh me fshi forumin dhe cili dem mund te shkaktoj administrator.
Faleminderit
I nderuar, e para prej te gjithave eshte paneli nuk i ipet nje personi te cilit nuk i beson por ka raste kur ziheni dhe kjo ndryshon edhe mardhenjen tuaj me webmasterin apo fondatorin/en.
Te pergjigjem ne pytjen tende.
1. Admin i nje forum ka shume shume mundesi te bej keq duke fshire te gjithe anetaret, modifikim ne profilin e tyre deri edhe te fjalkalimi, fshirjen e te gjitha sms=ve, fshirjen e moduleve, temave etj etj por:
Nje webmaster i afte i mire te gjitha keto ja hedh poshte nje administratori per vetem 3 sekonda  Very Happy.
Dmth mua me duhen vetem 3 sekonda te rikthej cdo gje si ka qene edhe nese ti si admin i ben te gjitha ato me lart qe ceka  Very Happy.
Cka ne fund kush del fitimtar? Askush vetem se ti me nje fetyre te zeze do fluturosh nga ai forum ku administron. Ne nga katuni atehere themi " Oj fetyra e kusise kalo mire "  Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi