» Cila ėshtė miqėsia sot?
VOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
VOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
VOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
VOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
VOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
VOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
VOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
VOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Vote_lcapVOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Voting_barVOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Vote_rcap 
Geri (7161)
VOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Vote_lcapVOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Voting_barVOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Vote_rcap 
lolita (6766)
VOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Vote_lcapVOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Voting_barVOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Vote_rcap 
Annika (6751)
VOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Vote_lcapVOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Voting_barVOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
VOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Vote_lcapVOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Voting_barVOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Vote_rcap 
Voglushja (4385)
VOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Vote_lcapVOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Voting_barVOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Vote_rcap 
Interesant (4173)
VOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Vote_lcapVOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Voting_barVOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Vote_rcap 
Arjana (3724)
VOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Vote_lcapVOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Voting_barVOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Vote_rcap 
albi (3377)
VOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Vote_lcapVOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Voting_barVOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Vote_rcap 
Adisa (3282)
VOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Vote_lcapVOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Voting_barVOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Vote_rcap 


VOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ

Shko poshtė

VOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Empty VOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ

Mesazh nga Naki prej Sun 29 Mar 2015, 14:34

VOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ 20150310
Momentin kur njė fotografe tentoi ta fotografojė kėtė vogėlushe, kjo e fundit mendoi se dikush po i drejton armėn, prandaj ajo ka ngritur duart nė shenjė dorėzimi.
Fotografia ėshtė bėrė nga Nadia Abu Shaban e cila me tė drejtė ka bėrė kritika nė adresė tė bashkėsisė ndėrkombėtare qė nuk po e ndalė konfliktin atje.
“Bota ka dėshtuar, Humanitetit ka dėshtuar, ne kemi dėshtuar: ka shkruar ajo. 

firma.................................................................................................................................................................................
VOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Image110VOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Bb_net10VOGĖLUSHJA SIRIANE QĖ MENDOI SE FOTOAPARATI ĖSHTĖ ARMĖ Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20291
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi