» Cila ėshtė miqėsia sot?
BE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
BE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
BE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
BE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
BE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
BE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
BE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
BE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Vote_lcapBE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Voting_barBE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Vote_rcap 
Geri (7161)
BE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Vote_lcapBE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Voting_barBE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Vote_rcap 
lolita (6766)
BE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Vote_lcapBE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Voting_barBE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Vote_rcap 
Annika (6751)
BE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Vote_lcapBE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Voting_barBE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
BE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Vote_lcapBE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Voting_barBE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Vote_rcap 
Voglushja (4385)
BE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Vote_lcapBE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Voting_barBE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Vote_rcap 
Interesant (4173)
BE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Vote_lcapBE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Voting_barBE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Vote_rcap 
Arjana (3724)
BE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Vote_lcapBE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Voting_barBE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Vote_rcap 
albi (3377)
BE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Vote_lcapBE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Voting_barBE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Vote_rcap 
Adisa (3282)
BE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Vote_lcapBE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Voting_barBE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Vote_rcap 


BE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ

Shko poshtė

BE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Empty BE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ

Mesazh nga Naki prej Mon 30 Mar 2015, 19:49

Komisioni Europian ka paralajmėruar qytetarėt e BE se ata duhet tė mbyllin llogaritė e tyre nė Facebook, nėse duan qė tė ruajnė informacionet nga shėrbimet amerikanė tė sigurisė
Komisioni Europian ka paralajmėruar qytetarėt e BE se ata duhet tė mbyllin llogaritė e tyre nė Facebook, nėse duan qė tė ruajnė informacionet nga shėrbimet amerikanė tė sigurisė, duke zbuluar se legjislacioni aktual i Safe Harbour nuk i mbron tė dhėnat e qytetarėve.
Komentet u bėnė nga avokati i Komisionit Europian, Bernhard Schima, nė njė cėshtje tė parashtruar prej mbrojtėsit tė privatėsisė, Maximilian Schrems, i cili ngre pyetjen nėse tė dhėnat e qytetarėve tė BE duhet tė konsiderohen tė sigurta nėse dėrgohen nė SHBA, nė panoramėn e pas-Snoudenit.
“Mund tė konsideroni qė tė mbyllni llogarinė nė Facebook, nėse e keni njė tė tillė”, i tha Schima kryeprokurorit Yves Bot gjatė njė dėgjese tė cėshtjes nė gjykatėn europiane nė Luksemburg.
Kur u pyet nė mėnyrė tė drejtpėdrejtė, komisioni nuk mund tė konfirmonte para gjykatės se rregullat e Safe harbour ofrojnė mbrojtje tė mjaftueshme pėr tė dhėnat e qytetarėve tė SHBA. /Bota.al 

firma.................................................................................................................................................................................
BE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Image110BE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Bb_net10BE: LĖRENI FACEBOOKUN, NĖSE NUK DONI T’JU SPIUNOJNĖ Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20291
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi