» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Foto Interesante nga Peshkimi

Shko poshtė

Foto Interesante nga Peshkimi

Mesazh nga Naki prej Wed 01 Apr 2015, 21:14


Siluri ne gjueti te pllumbave

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20009
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Foto Interesante nga Peshkimi

Mesazh nga Naki prej Wed 01 Apr 2015, 21:16


Kėrcimi i KRAPIT mbi ujė

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20009
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Foto Interesante nga Peshkimi

Mesazh nga labinoti prej Wed 01 Apr 2015, 21:46

Ku esht ky ne Kosove a ?
labinoti
labinoti
Ndihmės

Shteti : Kosova
Postime : 68
Kyējet nė forum : 11703
Regjistruar mė : 27/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Foto Interesante nga Peshkimi

Mesazh nga ballboy_network prej Wed 01 Apr 2015, 22:41

labinoti shkruajti:Ku esht ky ne Kosove a ?
Jo jo ne uje eshte  Cool Neutral Neutral  nuk eshte ne Kosove
ballboy_network
ballboy_network
Forum Designer

Shteti : Kosovė
Postime : 19
Kyējet nė forum : 11201
Regjistruar mė : 16/01/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Foto Interesante nga Peshkimi

Mesazh nga Mehmet Maliqi prej Wed 01 Apr 2015, 23:23

Naki shkruajti:
Kėrcimi i KRAPIT mbi ujė
Mehmet Maliqi
Mehmet Maliqi
VIP

Shteti : Kosova
Postime : 12
Kyējet nė forum : 12493
Regjistruar mė : 02/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Foto Interesante nga Peshkimi

Mesazh nga Mehmet Maliqi prej Wed 01 Apr 2015, 23:28

Ne liqeninin e Badovcit shife videon si nxinet Krapi
Mehmet Maliqi
Mehmet Maliqi
VIP

Shteti : Kosova
Postime : 12
Kyējet nė forum : 12493
Regjistruar mė : 02/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Foto Interesante nga Peshkimi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi